Twee-onder-één-kap te koop: Lekdijk 121, Nieuw-Lekkerland

Lekdijk 121

Nieuw-Lekkerland-Dorp, Molenlanden

€ 685.000
Buurt Nieuw-Lekkerland-Dorp, Nieuw-LekkerlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met een A-label

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Lekdijk heeft een flinke oppervlakte van 189 m² en een perceel van 350 m². Het bouwjaar 1915 geeft het huis karakter, maar het energielabel A laat zien dat het goed geïsoleerd is. Met een vraagprijs van €685.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in Nieuw-Lekkerland. Bekijk ook de andere twee onder een kapwoningen in Molenlanden.

Dorpsleven in Nieuw-Lekkerland-Dorp

De buurt Nieuw-Lekkerland-Dorp is een echte dorpsgemeenschap. Een bewoner zegt: "Dit is gewoon precies zoals leven in een dorp moet zijn. Je kent je buren. De buurt is schoon en veilig." De sfeer is rustig en vertrouwd, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. De buurt Nieuw-Lekkerland-Dorp heeft een laag criminaliteitscijfer en een hoge koopwoningenquote van 63%.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die op loopafstand ligt. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn vlakbij. Basisscholen zijn er genoeg: School Met De Bijbel De Schakel en Openbare basisschool De Tuimelaar zitten om de hoek. De gemeente Molenlanden biedt een landelijke omgeving met goede basisvoorzieningen.

Aangeboden door Kool & Van den Toren

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kool & Van den Toren Makelaars en Taxateurs o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 3.624
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar1915
EnergielabelA
BuurtNieuw-Lekkerland-Dorp
WijkNieuw-Lekkerland
GemeenteMolenlanden

Locatie

Lekdijk 121, Nieuw-Lekkerland

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Nerena
31-05-2024
Lekker op z'n dorps

Dit is gewoon precies zoals leven in een dorp moet zijn. Je kent je buren. De buurt is schoon en veilig. Lekkere wandelomgeving en natuurlijk fantastische basisscholen om naar toe te gaan. Voor voorzieningen zoals een supermarkt hoef je ook niet verderop. Moet je ergens wel voor verderop met het ov? Dan wens ik je veel succes, want dat is wel 1 bak ellende. Verder toppie :)

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Lekkerland-Dorp

Inwoners4.850
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Coop
Raadhuisplein 9
768m
Aldi
Planetenlaan 80a
993m
Albert Heijn
Kerkweg 100
1076m

Scholen

20 binnen 5 km

School Met De Bijbel De Schakel
Basisonderwijs · 308 leerlingen
532m
Openbare basisschool De Tuimelaar
Basisonderwijs · 217 leerlingen
822m
obs Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 253 leerlingen
915m

Veelgestelde vragen

Over Lekdijk 121, Nieuw-Lekkerland

Welk energielabel heeft Lekdijk 121?

De woning aan Lekdijk 121 in Nieuw-Lekkerland heeft energielabel A.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 189 m² met een groot perceel in Nieuw-Lekkerland. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.