Twee-onder-één-kap te koop: Lisserweg 50, Weteringbrug

Lisserweg 50

Weteringbrug, Haarlemmermeer

€ 985.000
Buurt Weteringbrug, WeteringbrugBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 274m²
274m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Lisserweg

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Lisserweg 50 in Weteringbrug ademt landelijke rust. Met 274 m² woonoppervlak en een perceel van 980 m² is er volop ruimte. De woning uit 1940 heeft energielabel C. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Haarlemmermeer.

Weteringbrug: een dorpse gemeenschap

Weteringbrug is een kleine buurt met 375 inwoners, waarvan veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 97% eengezinswoningen en 72% koopwoningen. Het is een rustige, groene omgeving. Meer weten? Bekijk de buurt Weteringbrug.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op twee kilometer afstand, of bij PLUS op 2,5 km. Basisschool De Klimboom en Samenwerkingsschool de Lei zijn beide op ruim 1,5 km. Het treinstation ligt op 5,9 km. De gemeente Haarlemmermeer biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is hier troef.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meer Advies en Meer Advies op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 3.595
Woonoppervlakte274m²
Perceeloppervlakte980m²
Bouwjaar1940
EnergielabelC
BuurtWeteringbrug
WijkBurgerveen / Leimuiderbrug / Weteringbrug
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Lisserweg 50, Weteringbrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Weteringbrug

Inwoners375
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Dirk
Meerkreuk 4
1893m
PLUS
Noordplein 25
2529m
Vomar
Centrumoever 2
2744m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1557m
Samenwerkingsschool de Lei
Basisonderwijs · 339 leerlingen
1611m
OBS Elckerlyc
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1671m

Veelgestelde vragen

Over Lisserweg 50, Weteringbrug

Welk energielabel heeft Lisserweg 50?

De woning aan Lisserweg 50 in Weteringbrug heeft energielabel C.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Weteringbrug. De woning heeft 274 m² woonoppervlak en een perceel van 980 m², met energielabel C. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de ruime opzet en het bouwjaar 1940 kunnen de prijs verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van Weteringbrug?

Weteringbrug is een landelijke buurt in Haarlemmermeer. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,9 km. De auto is de beste manier om je te verplaatsen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 1,5 tot 2,5 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1940 met een woonoppervlak van 274 m² en een perceel van 980 m². Het energielabel is C. De woning heeft een landelijke uitstraling en veel ruimte.