Twee-onder-één-kap te koop: Maasdijk 46, Rossum

Maasdijk 46

Rossum, Maasdriel

€ 479.000
Buurt Rossum, RossumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Rossum

Deze woning uit 1930 ademt sfeer en karakter. Met 227 m² woonoppervlak is er volop ruimte, al is het perceel met 120 m² bescheiden. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Maasdriel van dit formaat.

Rossum

Rossum is een dorp met ruim 2100 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is er rustig en groen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. De woningmarkt in Rossum is stabiel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij PLUS, op 500 meter afstand. Andere supermarkten zoals Boon's Markt en Lidl zijn op drie kilometer. Basisscholen zijn er voldoende: Odradaschool op 1,5 km en Burgemeester Westerbeek van Eertenschool op 2,8 km. De gemeente Maasdriel biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jack van Kessel Jouw Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 2.110
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtRossum
WijkRossum
GemeenteMaasdriel

Locatie

Maasdijk 46, Rossum

Buurt statistieken

Gegevens uit Rossum

Inwoners2.160
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
578m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
3008m
Lidl
Gasthuisstraat 56
3124m

Scholen

8 binnen 5 km

Odradaschool
Basisonderwijs · 30 leerlingen
1468m
Burgemeester Westerbeek van Eertenschool
Basisonderwijs · 97 leerlingen
2793m
Basisschool De Meidoorn
Basisonderwijs · 130 leerlingen
3293m

Veelgestelde vragen

Over Maasdijk 46, Rossum

Welk energielabel heeft Maasdijk 46?

De woning aan Maasdijk 46 in Rossum heeft energielabel G.

Is €479.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 227 m² in Rossum. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat de prijs redelijk is.

Wat betekent energielabel G voor mijn energierekening?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de buurt Rossum om in te wonen?

Rossum is een rustig dorp met veel groen en een gemengde bevolking. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zijn beperkt, maar voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.