Twee-onder-één-kap te koop: Meidoornweg 29, Badhoevedorp

Meidoornweg 29

Badhoevedorp Antoniushoeve, Haarlemmermeer

€ 895.000
Buurt Badhoevedorp Antoniushoeve, BadhoevedorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 201m²
224% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Badhoevedorp

Deze woning aan de Meidoornweg 29 ademt de charme van 1935, met een flinke lap grond van 595 m². Met 201 m² woonoppervlak is het een ruim huis, vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Haarlemmermeer is dat bovengemiddeld. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen.

De buurt Badhoevedorp Antoniushoeve

De buurt Badhoevedorp Antoniushoeve is een rustige woonwijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien: veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De woningvoorraad bestaat voor 59% uit eengezinswoningen, en 56% is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar of Albert Heijn, beide op ruim een kwartier lopen. Ook scholen zijn dichtbij: de Christelijke Basisschool Oranje Nassau en Dr. Plesmanschool liggen op loopafstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 meter en een restaurant om de hoek.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Barnhoorn Vermeer Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 4.453
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte595m²
Bouwjaar1935
BuurtBadhoevedorp Antoniushoeve
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Meidoornweg 29, Badhoevedorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Antoniushoeve

Inwoners1.265
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Badhoevedorp Antoniushoeve

Woningvoorraad535
Gem. WOZ-waarde€ 516.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Vomar
Sloterweg 186
1377m
Albert Heijn
Zeemanlaan 2
1382m
Lidl
Lorentzplein 31
1430m

Scholen

71 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
994m
Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
1062m
Dr. Plesmanschool
Basisonderwijs · 167 leerlingen
1154m

Veelgestelde vragen

Over Meidoornweg 29, Badhoevedorp

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€369.750) en ook hoger dan de gemiddelde vraagprijs van €399.500. Maar deze woning is met 201 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 62 m². De prijs per m² is met €4.452 lager dan het gemiddelde van €6.444 in de buurt, dus de prijs is marktconform voor de grote oppervlakte.

Hoe is de buurt Badhoevedorp Antoniushoeve om in te wonen?

Het is een rustige woonwijk met een mix van inwoners. Er wonen veel een- en tweepersoonshuishoudens, en de buurt is niet erg stedelijk (stedelijkheidsklasse 4). Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten, scholen en een park. Het treinstation ligt op 6,3 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1935, dus het is een oudere woning. De woning heeft een groot perceel van 595 m², wat mogelijkheden biedt voor een tuin of uitbouw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn de Christelijke Basisschool Oranje Nassau (1062 m) en Dr. Plesmanschool (1154 m). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs, De Driesprong, op 994 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,2 km afstand.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 1,5 km vind je Vomar, Albert Heijn en Lidl. Ook Dirk is op 1,7 km. Je kunt dus makkelijk lopend of met de fiets boodschappen doen. In de wijde omgeving (5 km) zijn er 44 supermarkten, dus keuze genoeg.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 201 m² woonoppervlak en een perceel van 595 m² is er veel ruimte voor een gezin. De buurt heeft relatief veel huishoudens met kinderen (225 van de 600 huishoudens). Er zijn scholen en speelplekken in de buurt, zoals een park op 300 meter. Het is een rustige buurt.