Twee-onder-één-kap te koop: Nagelbeek 4, Schinnen

Nagelbeek 4

Nagelbeek-Hegge, Beekdaelen

€ 330.000
Buurt Nagelbeek-Hegge, SchinnenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 458m²
458m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het rustige Nagelbeek

Deze woning uit 1929 ademt sfeer en karakter, met een royale oppervlakte van 458 m² op een perceel van 247 m². De woning ligt in het buurtschap Nagelbeek, een landelijke omgeving waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een vraagprijs van €330.000 is dit een scherpe optie voor wie een flinke lap grond zoekt. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Beekdaelen om de prijs in perspectief te plaatsen.

De buurt Nagelbeek-Hegge

Nagelbeek-Hegge is een kleine, hechte gemeenschap met bijna duizend inwoners. De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Het treinstation ligt op loopafstand, wat de buurt extra aantrekkelijk maakt voor forenzen. De buurt Nagelbeek-Hegge heeft een dorps karakter, waar je elkaar nog kent.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op tien minuten lopen ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals SPAR en Aldi op fietsafstand. Basisschool St Dionysius is om de hoek. De gemeente Beekdaelen biedt verder voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 330.000
Prijs per m²€ 721
Woonoppervlakte458m²
Perceeloppervlakte247m²
Bouwjaar1929
EnergielabelG
BuurtNagelbeek-Hegge
WijkWijk 05
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Nagelbeek 4, Schinnen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nagelbeek-Hegge

Inwoners995
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

24 binnen 5 km

PLUS
Scalaplein 1
1067m
SPAR express
Van Eynattenweg 1
2064m
SPAR
Bongerd 8
2335m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool St Dionysius
Basisonderwijs · 162 leerlingen
726m
Rooms Katholieke Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 318 leerlingen
1598m
Katholieke Basisschool De Sprong
Basisonderwijs · 265 leerlingen
2324m

Veelgestelde vragen

Over Nagelbeek 4, Schinnen

Welk energielabel heeft Nagelbeek 4?

De woning aan Nagelbeek 4 in Schinnen heeft energielabel G.

Is €330.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €330.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel in deze regio. De woning heeft wel energielabel G, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat is de ligging van Nagelbeek ten opzichte van voorzieningen?

Nagelbeek is een rustig buurtschap in de gemeente Beekdaelen. Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1,1 km, en basisschool St Dionysius op 726 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Hoe is de buurt Nagelbeek-Hegge om in te wonen?