Twee-onder-één-kap te koop: Nijensteinseweg 1A, Hagestein

Nijensteinseweg 1A

Hagestein kern, Vijfheerenlanden

€ 107.850
Buurt Hagestein kern, HagesteinBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1019m²
1019m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hagestein

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Nijensteinseweg 1A in Hagestein is een verrassing. Met een woonoppervlak van maar liefst 1019 m² en een perceel van 1384 m² biedt het een zeldzame combinatie van woonruimte en grond. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua isolatie. De vraagprijs van €107.850 is opvallend scherp voor een woning van dit formaat, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Vijfheerenlanden.

De buurt: Hagestein kern

Hagestein is een dorp met een dorps karakter. De buurt Hagestein kern telt 1165 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een rustige omgeving, met veel eengezinswoningen en een laag aantal misdrijven (14 in totaal). De stedelijkheid is laag (5 op een schaal van 5), wat past bij het landelijke gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige, rustige plek.

Leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn of Jumbo, beide op zo'n 2,7 km afstand, twee straten verder. Voor de kinderen is basisschool Meester Vos om de hoek (305 m), en kinderdagverblijf op dezelfde afstand. Het is een plek waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Vijfheerenlanden biedt een mix van landelijk wonen met stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 107.850
Prijs per m²€ 106
Woonoppervlakte1019m²
Perceeloppervlakte1384m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtHagestein kern
WijkHagestein
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Nijensteinseweg 1A, Hagestein

Buurt statistieken

Gegevens uit Hagestein kern

Inwoners1.165
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Lijnbaan 11
2703m
Jumbo
Lijnbaan 7
2714m
Coop
Ursulinenhof 77-79
3141m

Scholen

12 binnen 5 km

Meester Vos
Basisonderwijs · 303 leerlingen
305m
Het Avontuur
Basisonderwijs · 233 leerlingen
1303m
Samenwerkingsschool De Regenboog
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2527m

Veelgestelde vragen

Over Nijensteinseweg 1A, Hagestein

Welk energielabel heeft Nijensteinseweg 1A?

De woning aan Nijensteinseweg 1A in Hagestein heeft energielabel A.

Is €107.850 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is opvallend laag voor een woning met 1019 m² woonoppervlak en een perceel van 1384 m². Het energielabel A en bouwjaar 1974 maken het een solide basis. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Hagestein?

Hagestein ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (392), wat past bij een rustige omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Meester Vos ligt op 305 meter afstand. Andere basisscholen zoals Het Avontuur (1,3 km) en De Regenboog (2,5 km) zijn ook binnen bereik. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 4,5 km.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1974?

Het energielabel A geeft aan dat de woning goed geïsoleerd is, wat onverwachte kosten beperkt. Het bouwjaar 1974 betekent dat je rekening kunt houden met periodiek onderhoud aan dak, kozijnen en installaties, maar de lage prijs biedt ruimte voor eventuele aanpassingen.

Hoe veilig is de buurt Hagestein kern?

De buurt is zeer veilig: in de CBS-data staan 14 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een dorp met 1165 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je je veilig kunt voelen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn en Jumbo, beide op 2,7 km afstand. Dat is ongeveer vijf minuten met de auto. Voor dagelijkse boodschappen moet je dus even rijden, maar het is goed te doen.