Twee-onder-één-kap te koop: Nijverdalsestraat 45, Wierden
Verkocht onder voorbehoud
KopenWierden2-onder-1-kapwoningenNijverdalsestraat 45

Nijverdalsestraat 45

Wierden-Centrum, Wierden

€ 274.500
Buurt Wierden-Centrum, WierdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 102m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
46% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het hart van Wierden

Deze woning uit 1924 ademt sfeer en karakter. Met 77 m² woonoppervlak en een perceel van 119 m² is het een compacte, maar complete woning. Het energielabel G betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Wierden van dit type en bouwjaar.

Wierden-Centrum: een levendige dorpskern

De woning staat in de buurt Wierden-Centrum, een buurt met een mix van voorzieningen en woningen. De buurt telt 1.440 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is gemoedelijk en dorps.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl of Aldi, die beide op een steenworp afstand liggen. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Mariaschool (twee straten verder) en De Sjaloom (op tien minuten lopen). Het station van Wierden is ook dichtbij. De gemeente Wierden biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijn Makelaar Heerenveen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 3.565
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1924
EnergielabelG
BuurtWierden-Centrum
WijkWierden (kern)
GemeenteWierden

Locatie

Nijverdalsestraat 45, Wierden

Buurt statistieken

Gegevens uit Wierden-Centrum

Inwoners1.440
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Nijverdalsestraat 56
102m
Aldi
Schoolstraat 25
106m
Jumbo
Dikkensweg 10
458m

Scholen

29 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 117 leerlingen
170m
De Sjaloom
Basisonderwijs · 193 leerlingen
653m
PC Basisschool Het Laar
Basisonderwijs · 158 leerlingen
722m

Veelgestelde vragen

Over Nijverdalsestraat 45, Wierden

Welk energielabel heeft Nijverdalsestraat 45?

De woning aan Nijverdalsestraat 45 in Wierden heeft energielabel G.

Is €274.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1924 in Wierden-Centrum. Het energielabel G kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ligging en het karakter van de woning.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Het is goed om te weten dat je met investeringen in isolatie het label kunt verbeteren en je maandlasten kunt verlagen.

Hoe is de buurt Wierden-Centrum om in te wonen?

Wierden-Centrum is een levendige dorpskern met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De sfeer is gemoedelijk en er zijn voldoende winkels, scholen en een treinstation in de buurt.