Twee-onder-één-kap te koop: Oedsmawei 16, Boksum
Verkocht onder voorbehoud

Oedsmawei 16

Boksum, Waadhoeke

€ 247.500
Buurt Boksum, BoksumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Boksum

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Oedsmawei 16 ligt in het rustige Boksum, een dorp waar je nog écht tot rust komt. Met 140 m² woonoppervlak en een perceel van 261 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1974 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €247.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Waadhoeke.

Boksum: een dorp met karakter

Boksum is een klein dorp met ongeveer 350 inwoners, waar de sfeer gemoedelijk is. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige, overzichtelijke gemeenschap is. De buurt Boksum biedt een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Aldi, beide op ongeveer 4 km afstand. Basisschool SWS Twaspan is op 1,8 km lopen. Ook kinderdagverblijven zijn in de buurt. Het treinstation ligt op 2,1 km, dus je bent zo in de stad. De gemeente Waadhoeke biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Op Maat B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 247.500
Prijs per m²€ 1.768
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1974
EnergielabelD
BuurtBoksum
WijkBoksum
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Oedsmawei 16, Boksum

Buurt statistieken

Gegevens uit Boksum

Inwoners350
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Snekertrekweg 23
3926m
Aldi
Stadionplein 5
4037m
Jumbo
Stadionplein 3
4037m

Scholen

21 binnen 5 km

SWS Twaspan
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1768m
IKC It Pertoer
Basisonderwijs · 88 leerlingen
3568m
OBS De Pôlle
Basisonderwijs · 51 leerlingen
3972m

Veelgestelde vragen

Over Oedsmawei 16, Boksum

Welk energielabel heeft Oedsmawei 16?

De woning aan Oedsmawei 16 in Boksum heeft energielabel D.

Is €247.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €247.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 140 m² in Boksum. De woning heeft energielabel D, wat invloed heeft op de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het leven in Boksum?

Boksum is een klein dorp met 350 inwoners, waar het rustig en gemoedelijk is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar voor boodschappen en scholen ben je binnen 5 km.

Wat is de afstand tot voorzieningen?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 3,9 km. Basisschool SWS Twaspan ligt op 1,8 km. Het treinstation is op 2,1 km. Voor een huisarts moet je 6,2 km reizen. Het is dus handig om een auto te hebben.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?