Twee-onder-één-kap te koop: Olde Kaste 4A, Keijenborg

Olde Kaste 4A

Verspreide huizen Keijenborg, Bronckhorst

€ 1.150.000
Buurt Verspreide huizen Keijenborg, KeijenborgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 355m²
355m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Keijenborg

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Olde Kaste 4A ademt rust en ruimte. Met 355 m² woonoppervlak en een perceel van 1899 m² is het een thuis voor wie van vrijheid houdt. Het energielabel A+ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Bronckhorst.

De buurt: Verspreide huizen Keijenborg

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Keijenborg, een landelijk gebied met 490 inwoners. Het is er rustig, met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar dat hoort bij het karakter. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en 83% is koop.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar de Aldi op 1,4 km of de Albert Heijn op 2 km. De St. Bernardusschool (basisonderwijs) ligt op 1,1 km. De gemeente Bronckhorst biedt verder rust en groen, met een restaurant op 2,8 km en een park op 3 km.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma Post Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 3.239
Woonoppervlakte355m²
Perceeloppervlakte1899m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA+
BuurtVerspreide huizen Keijenborg
WijkHengelo
GemeenteBronckhorst

Locatie

Olde Kaste 4A, Keijenborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Keijenborg

Inwoners490
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Zuivelweg 7
1423m
Albert Heijn
Raadhuisstraat 24
2035m
PLUS
Raadhuisstraat 53
2078m

Scholen

4 binnen 5 km

St. Bernardusschool
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1072m
Cbs 't Loo
Basisonderwijs · 134 leerlingen
3766m
Basisschool Jan Ligthart
Basisonderwijs · 182 leerlingen
4287m

Veelgestelde vragen

Over Olde Kaste 4A, Keijenborg

Welk energielabel heeft Olde Kaste 4A?

De woning aan Olde Kaste 4A in Keijenborg heeft energielabel A+.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte van 355 m² en het perceel van 1899 m². Het energielabel A+ en het bouwjaar 2013 dragen bij aan de waarde. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een woning van dit formaat in een rustige, landelijke omgeving is de prijs marktconform.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ is zeer zuinig en betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk beschikt over energiezuinige installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen. Dit houdt de stookkosten laag, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?