Twee-onder-één-kap te koop: Oosteinderweg 184, Aalsmeer
KopenAalsmeer2-onder-1-kapwoningenOosteinderweg 184

Oosteinderweg 184

Bovenlanden, Aalsmeer

€ 849.000
Buurt Bovenlanden, AalsmeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Aalsmeer

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Oosteinderweg ademt de sfeer van een groene, rustige woonomgeving. Met 158 vierkante meter woonoppervlak en een flinke tuin van 494 vierkante meter is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel C betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Aalsmeer.

Bovenlanden: een groene, rustige buurt

De woning staat in de buurt Bovenlanden, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt bijna duizend inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen om je heen.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel je boodschappen bij de Hoogvliet, die op loopafstand ligt. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder en Openbare Basisschool de Zuidooster, beide op tien minuten lopen. De gemeente Aalsmeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koning Makelaardij & Taxaties O.Z. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 5.373
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte494m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtBovenlanden
WijkOosteinde
GemeenteAalsmeer

Locatie

Oosteinderweg 184, Aalsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenlanden

Inwoners975
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Hoogvliet
Aalsmeerderweg 207
601m
Albert Heijn
Poldermeesterplein 1
1045m
Aldi
Poldermeesterplein 7
1110m

Scholen

25 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder
Basisonderwijs · 379 leerlingen
1416m
Openbare Basisschool de Zuidooster
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1418m
De Brug
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1490m

Veelgestelde vragen

Over Oosteinderweg 184, Aalsmeer

Welk energielabel heeft Oosteinderweg 184?

De woning aan Oosteinderweg 184 in Aalsmeer heeft energielabel C.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 158 m² met een perceel van 494 m² in Aalsmeer. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1971. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de rustige buurt Bovenlanden in Aalsmeer. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1971 met een woonoppervlak van 158 m² en een perceel van 494 m². Het energielabel is C. De woning heeft een flinke tuin en is geschikt voor een gezin.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Hoogvliet (600 m), Albert Heijn (1 km) en Aldi (1,1 km). Ook zijn er basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder en Openbare Basisschool de Zuidooster, beide op ongeveer 1,4 km afstand.

Hoe is de buurt Bovenlanden om in te wonen?

Bovenlanden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (30 misdrijven per jaar). De stedelijkheidsgraad is laag, dus je woont hier heerlijk rustig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt gemiddelde stookkosten verwachten. Voor een woning uit 1971 is label C gebruikelijk.