Twee-onder-één-kap te koop: Oosterstraat 48, Krimpen Aan Den Ijssel
Verkocht onder voorbehoud

Oosterstraat 48

Oud Krimpen, Krimpen aan den IJssel

€ 369.000
Buurt Oud Krimpen, Krimpen Aan Den IjsselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Aldi op 365m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze woning uit 1938 heeft een authentieke uitstraling en een flinke dosis karakter. Met 91 m² woonoppervlak en een perceel van 108 m² is het een fijne plek voor wie van een klassieke indeling houdt. De woning heeft energielabel G, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De vraagprijs van €369.000 is aan de hoge kant voor een woning die flink wat onderhoud vraagt. Vergelijk je met andere twee onder een kapwoningen in Krimpen aan den IJssel, dan zie je dat dit prijsniveau niet uitzonderlijk is.

Oud Krimpen: een levendige buurt

De buurt Oud Krimpen is een gemengde wijk met veel gezinnen en een actief straatleven. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is een buurt met veel mensen, er rijden ook veel mensen langs op de fiets en die laten ook veel rommel achter." Het gras in de straat is veranderd in een bos struiken die auto's beschadigen, en er wordt te hard gereden. De buurt telt 2310 inwoners, met een mix van leeftijden en huishoudens.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (365 m) of de Dirk (387 m). De Albert Heijn is ook op loopafstand (494 m). Kinderen kunnen naar de Johannes Calvynschool (488 m) of de Rudolf Steiner School (621 m). Voor voortgezet onderwijs is het Comenius College (821 m) dichtbij. De gemeente Krimpen aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 700 m en een restaurant op 800 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verdoold Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 4.055
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte108m²
Bouwjaar1938
EnergielabelG
BuurtOud Krimpen
WijkKrimpen aan den IJssel
GemeenteKrimpen aan den IJssel

Locatie

Oosterstraat 48, Krimpen Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Lennard
12-09-2024
Mooi maar verwaarloosd

Het is een buurt met veel mensen, er rijden ook veel mensnen langs op de fiets en die laten ook veel rommel achter. Het stukje gras in mijn straat is geen gras meer maar een bos struiken die de auto,s beschadigen en iedereen rijd te hard in mijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Krimpen

Inwoners2.310
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Aldi
Raadhuisplein 116
365m
Dirk
Raadhuisplein 87
387m
Albert Heijn
Raadhuisplein 58A
494m

Scholen

101 binnen 5 km

Johannes Calvynschool
Basisonderwijs · 245 leerlingen
488m
Rudolf Steiner School Krimpen
Basisonderwijs · 194 leerlingen
621m
Comenius College Krimpen
Voortgezet onderwijs · 375 leerlingen
821m

Veelgestelde vragen

Over Oosterstraat 48, Krimpen Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Oosterstraat 48?

De woning aan Oosterstraat 48 in Krimpen Aan Den Ijssel heeft energielabel G.

Is €369.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €369.000 is aan de hoge kant, gezien het energielabel G en het bouwjaar 1938. De woning heeft 91 m² woonoppervlak en een perceel van 108 m². Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een lagere prijs hebben, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is aan te raden om te investeren in isolatie, dubbel glas of een zuinige cv-ketel om de energierekening te verlagen. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Hoe is de buurt Oud Krimpen om in te wonen?

Oud Krimpen is een levendige buurt met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Een bewoner noemt dat er veel fietsers zijn die rommel achterlaten en dat er te hard wordt gereden. Het gras in de straat is verwaarloosd. De buurt heeft 2310 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Johannes Calvynschool (basisonderwijs) ligt op 488 m, de Rudolf Steiner School op 621 m, en het Comenius College (voortgezet onderwijs) op 821 m. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool het Kompas (940 m) en de Admiraal De Ruyterschool (943 m).

Welke supermarkten zijn dichtbij?

Op loopafstand vind je de Aldi (365 m), Dirk (387 m) en Albert Heijn (494 m). Verderop liggen nog twee PLUS-supermarkten op 1,4 en 1,6 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.