Twee-onder-één-kap te koop: Op de Berg 7, Elsloo (Li)
KopenStein2-onder-1-kapwoningenOp de Berg 7

Op de Berg 7

Elsloo, Stein

€ 645.000
Buurt Elsloo, Elsloo (Li)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een bijzondere woning met historie

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Op de Berg 7 in Elsloo ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1616 maakt het een van de oudste woningen in de regio, met authentieke details die je niet snel ergens anders vindt. Met 226 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en karakter in deze omgeving. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Stein.

Leven in Elsloo

Elsloo is een dorp met een mix van oud en nieuw, waar de Maas en het Julianakanaal voor een bijzondere sfeer zorgen. De buurt telt ruim 6900 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een plek waar veel 45-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen voelen zich er thuis. De woningvoorraad bestaat voor 87% uit eengezinswoningen, en driekwart is koop. Meer weten over de buurt? Bekijk de pagina over Elsloo.

Dagelijkse routine

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kleine kilometer afstand, of bij Jumbo en Aldi op ruim twee kilometer. Basisscholen zoals IKC de triviant en Basisschool Ondersteboven zijn op loop- of fietsafstand. Het station ligt op 1,5 km. De gemeente Stein biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen. Lees meer over de gemeente Stein.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Klement Rentmeesters op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 2.854
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte70m²
Bouwjaar1616
BuurtElsloo
WijkElsloo
GemeenteStein

Locatie

Op de Berg 7, Elsloo (Li)

Buurt statistieken

Gegevens uit Elsloo

Inwoners6.915
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsstraat 110
1066m
Jumbo
Raadhuisplein 42
2307m
Aldi
Raadhuisplein 87
2340m

Scholen

8 binnen 5 km

Groenewald
Voortgezet onderwijs · 1455 leerlingen
1980m
IKC de triviant
Basisonderwijs · 275 leerlingen
2261m
Basisschool Ondersteboven
Basisonderwijs · 102 leerlingen
2886m

Veelgestelde vragen

Over Op de Berg 7, Elsloo (Li)

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 226 m² met een perceel van 70 m² in Elsloo. Het bouwjaar 1616 is uitzonderlijk, wat de woning uniek maakt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in een lagere prijsklasse, maar het historische karakter en de ruime oppervlakte rechtvaardigen de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Elsloo?

Elsloo ligt vlak bij de A2 en heeft een treinstation op 1,5 km afstand. Het station biedt verbindingen naar Maastricht en Sittard. De bushaltes in het dorp zorgen voor aanvullend openbaar vervoer. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1616?

Een woning van 400 jaar oud heeft vaak specifieke onderhoudsbehoeften, zoals het controleren van de fundering, het dak en de houten balken. Historische panden kunnen ook te maken hebben met vochtproblemen of verouderde installaties.