Vrijstaande woning te koop: Driekuilenstraat 1A, Elsloo
KopenSteinVrijstaande woningenDriekuilenstraat 1A

Driekuilenstraat 1A

Elsloo, Stein

€ 449.000
Buurt Elsloo, ElslooBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Driekuilenstraat in Elsloo ademt ruimte en rust. Met 226 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 297 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van €449.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Stein voor een breder beeld.

Elsloo: een dorp met voorzieningen

Elsloo is een dorp waar het prettig wonen is. De buurt telt ruim 6900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt heeft een gemoedelijke sfeer en alles wat je nodig hebt is binnen handbereik. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Elsloo.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi op een paar minuten rijden. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals IKC de triviant en Kindcentrum Bonjour!. Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, maar met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Stein biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 1.987
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte297m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtElsloo
WijkElsloo
GemeenteStein

Locatie

Driekuilenstraat 1A, Elsloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Elsloo

Inwoners6.915
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsstraat 110
729m
Albert Heijn
Wethouder Sangersstraat 174
2004m
Jumbo
Raadhuisplein 42
2013m

Scholen

11 binnen 5 km

Groenewald
Voortgezet onderwijs · 1455 leerlingen
1517m
IKC de triviant
Basisonderwijs · 275 leerlingen
2036m
Kindcentrum Bonjour!
Basisonderwijs · 123 leerlingen
3087m

Veelgestelde vragen

Over Driekuilenstraat 1A, Elsloo

Welk energielabel heeft Driekuilenstraat 1A?

De woning aan Driekuilenstraat 1A in Elsloo heeft energielabel B.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €449.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 226 m² met een perceel van 297 m² in Elsloo. Het energielabel B is gunstig en het bouwjaar 2000 betekent dat de woning relatief modern is. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Elsloo met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,5 kilometer afstand, wat betekent dat je er in ongeveer 15 minuten naartoe wandelt. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden. Busverbindingen zijn niet specifiek in de gegevens opgenomen, maar de trein biedt een goede optie voor woon-werkverkeer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft diverse voorzieningen op loopafstand. Een Albert Heijn supermarkt ligt op 700 meter, en er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Ook een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen zijn dichtbij. Voor uitgebreidere winkelmogelijkheden kun je naar het centrum van Stein.

Wat is de sfeer in de buurt?

Elsloo is een rustige woonplaats met een mix van inwoners. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een relatief hoog percentage koopwoningen (76%). Het is een veilige buurt met 165 misdrijven per jaar, wat voor een dorp van deze omvang normaal is. De omgevingsadressendichtheid is matig stedelijk.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2000?

Een woning uit 2000 is over het algemeen goed onderhouden en heeft moderne installaties. Het energielabel B duidt op redelijke isolatie.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is IKC de triviant op 2 kilometer. Ook Kindcentrum Bonjour! en Basisschool Ondersteboven zijn binnen 3 kilometer bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Groenewald of Graaf Huyn College, beide op enkele kilometers afstand.