Twee-onder-één-kap te koop: Parkweg 1, Bloemendaal

Parkweg 1

Bloemendaal, Bloemendaal

€ 4.950.000
Buurt Bloemendaal, BloemendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 754m²
754m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Parkweg 1, Bloemendaal

Deze monumentale twee-onder-één-kapwoning uit 1899 ademt karakter en klasse. Met 754 m² woonoppervlak en een perceel van 2047 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €4.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het aanbod van twee onder een kapwoningen in Bloemendaal om een beeld te krijgen.

Bloemendaal

Bloemendaal is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,88. Een bewoner zegt: "Fijne buurt. Ik woon hier al jaren met mijn vrouw Els en hondje Rambo. Lekker bos ook om in te spelen! Wel duur." De buurt telt 3960 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Meer over de buurt vind je op de pagina over Bloemendaal.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar de Albert Heijn om de hoek. Ook de Coop en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Bloemendaalse Schoolvereniging (vijf minuten lopen) of de Rooms Katholieke Basisschool St Joseph (tien minuten). Voor voortgezet onderwijs is De Hartenlust twee straten verder. De gemeente Bloemendaal biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Cirkel Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.950.000
Prijs per m²€ 6.565
Woonoppervlakte754m²
Perceeloppervlakte2047m²
Bouwjaar1899
EnergielabelF
BuurtBloemendaal
WijkBloemendaal
GemeenteBloemendaal

Locatie

Parkweg 1, Bloemendaal

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
Erik
07-05-2026
Geluk!

Genieten, gewoon fantastisch om hier te mogen wonen.

8.9
Bob de Vries
30-01-2024
gezellig

Fijne buurt. Ik woon hier al jaren met mijn vrouw Els en hondje Rambo. Lekker bos ook om in te spelen! Wel duur.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemendaal

Inwoners3.960
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Bloemendaalseweg 70
902m
Albert Heijn
Bloemendaalseweg 240
1207m
Coop
Stuyvesantplein 11-12
1694m

Scholen

84 binnen 5 km

Bloemendaalse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 157 leerlingen
533m
Rooms Katholieke Basisschool St Joseph
Basisonderwijs · 208 leerlingen
805m
Bos en Duinschool
Basisonderwijs · 143 leerlingen
933m

Veelgestelde vragen

Over Parkweg 1, Bloemendaal

Welk energielabel heeft Parkweg 1?

De woning aan Parkweg 1 in Bloemendaal heeft energielabel F.

Is €4.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte (754 m²) en het grote perceel (2047 m²) in een gewilde buurt als Bloemendaal. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze staat.

Wat zegt het energielabel F over de woning?

Energielabel F betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en hoge stookkosten met zich meebrengt. Omdat het een monumentaal pand uit 1899 betreft, zijn er mogelijk beperkingen aan verduurzaming. Het is goed om bij een eventuele koop de isolatiemogelijkheden te laten onderzoeken.