Twee-onder-één-kap te koop: Pomona 72, Bemmel

Pomona 72

Klaverkamp-Klein Rome, Lingewaard

€ 565.000
Buurt Klaverkamp-Klein Rome, BemmelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Klaverkamp-Klein Rome

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Pomona in Bemmel ademt rust en ruimte. Met 146 m² woonoppervlak en een perceel van 248 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1998 is goed onderhouden en voelt licht en ruimtelijk aan. De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Lingewaard.

De buurt: Klaverkamp-Klein Rome

De buurt Klaverkamp-Klein Rome is een rustige, op zichzelf gerichte wijk. Een bewoner zegt: "Het is een op zichzelf gerichte buurt. Alleen met een paar mensen is er direct en persoonlijk contact. Maar over het algemeen is er een prettige sfeer." De buurt telt ruim 2100 inwoners, met veel gezinnen en een hoog percentage koopwoningen (91%). Het is een plek waar je elkaar groet, maar niet op elkaars lip zit.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op tien minuten lopen. De kinderen gaan naar Integraal Kindcentrum de Regenboog, dat naast de deur ligt, of naar IKC Pius X, ook op loopafstand. De gemeente Lingewaard biedt verder volop groen: het park of plantsoen is op vijf minuten lopen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hermsen Garantiemakelaars Huissen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 3.870
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte248m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtKlaverkamp-Klein Rome
WijkBemmel
GemeenteLingewaard

Locatie

Pomona 72, Bemmel

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Dide
11-12-2025
Gezinswijk

Het is een op zichzelf gerichte buurt. Alleen met een paar mensen is er direct en persoonlijk contact. Maar over het algemeen is er er prettige sfeer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klaverkamp-Klein Rome

Inwoners2.135
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Pollenbrink 13
1274m
Albert Heijn
Buitengracht 2
1414m
Jumbo
Kloosterplaats 1
1488m

Scholen

19 binnen 5 km

Integraal Kindcentrum de Regenboog
Basisonderwijs · 271 leerlingen
740m
IKC Pius X
Basisonderwijs · 160 leerlingen
1079m
Jenaplan IKC Donatushof
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1458m

Veelgestelde vragen

Over Pomona 72, Bemmel

Welk energielabel heeft Pomona 72?

De woning aan Pomona 72 in Bemmel heeft energielabel A.

Is €599.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 146 m² in Bemmel. De woning is uit 1998 en heeft een perceel van 248 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een ruime gezinswoning in een rustige buurt.

Hoe is de sfeer in de buurt Klaverkamp-Klein Rome?

De buurt wordt omschreven als rustig en op zichzelf gericht. Bewoners hebben prettig contact, maar het is niet overdreven sociaal. Het is een wijk waar je privacy hebt, maar waar je elkaar wel groet. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen veel gezinnen.