Twee-onder-één-kap te koop: Prinses Beatrixstraat 27, Kaatsheuvel
Verkocht onder voorbehoud
KopenLoon op Zand2-onder-1-kapwoningenPrinses Beatrixstraat 27

Prinses Beatrixstraat 27

Prinsessenbuurt, Loon op Zand

€ 700.000
Buurt Prinsessenbuurt, KaatsheuvelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Kaatsheuvel

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Prinses Beatrixstraat ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flink perceel van 625 m². Met 157 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met karakter en potentie. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste: in de buurt staan momenteel slechts twee koopwoningen te koop, met een gemiddelde prijs van €695.000. Bekijk ook de andere twee onder een kapwoningen in Loon op Zand.

De Prinsessenbuurt: rustig en groen

De Prinsessenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 289 woningen is 72% eengezins en 65% koop. De buurt telt 675 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen: 105 huishoudens met kinderen en 180 inwoners van 65 jaar of ouder. Het is een plek waar je elkaar kent, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. De buurt Prinsessenbuurt is een fijne, groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 724 meter. Voor de kinderen is RK Basisschool De Vaert op twee straten verder (232 meter). Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Loon op Zand biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek op 1,3 km en een park op 0,9 km. Het treinstation ligt op 12,2 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Timmermans Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 4.459
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte625m²
Bouwjaar1957
EnergielabelE
BuurtPrinsessenbuurt
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Prinses Beatrixstraat 27, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Prinsessenbuurt

Inwoners675
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Prinsessenbuurt

Woningvoorraad289
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
724m
Lidl
Gasthuisstraat 24
1133m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1275m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
232m
Van Haestrecht College
Voortgezet onderwijs · 347 leerlingen
1664m
Openbare Basisschool Den Bussel
Basisonderwijs · 276 leerlingen
1755m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Beatrixstraat 27, Kaatsheuvel

Welk energielabel heeft Prinses Beatrixstraat 27?

De woning aan Prinses Beatrixstraat 27 in Kaatsheuvel heeft energielabel E.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€710.000) en de gemiddelde vraagprijs (€695.000). De woning is wel kleiner dan het buurtgemiddelde (157 m² vs 237 m²), maar het perceel is met 625 m² ruim. De prijs per m² (€4.459) is hoger dan het buurtgemiddelde van €2.884, dus je betaalt relatief veel voor de vierkante meters.

Wat betekent energielabel E voor mijn woonlasten?

Energielabel E is een matig label. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is en je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A of beter, dus deze woning springt er negatief uit.

Hoe is de buurt Prinsessenbuurt om in te wonen?

De Prinsessenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn 23 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is. Voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en huisarts zijn op loopafstand. Het treinstation is ver weg (12,2 km), dus je hebt een auto nodig voor verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 232 meter loopafstand vind je RK Basisschool De Vaert met 265 leerlingen. Ook zijn er andere basisscholen zoals Openbare Basisschool Den Bussel (1,8 km) en RK Basisschool De Kinderboom (1,8 km). Voor voortgezet onderwijs is Van Haestrecht College op 1,7 km afstand.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Prinsessenbuurt?

Op dit moment staan er slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze er één is. De gemiddelde vraagprijs is €695.000, met een range van €395.000 tot €995.000. Er zijn de afgelopen tijd 4 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €710.000 en een gemiddelde looptijd van 74 dagen.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het centrum van Kaatsheuvel?