Twee-onder-één-kap te koop: Rijksweg Noord 51, Swalmen
KopenRoermond2-onder-1-kapwoningenRijksweg Noord 51

Rijksweg Noord 51

Heide, Roermond

€ 319.500
Buurt Heide, SwalmenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Swalmen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Rijksweg Noord 51 in Swalmen ademt de sfeer van een dorpse omgeving. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 300 m² biedt de woning uit 1958 een fijne basis. De vraagprijs van €319.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Roermond.

Buurt Heide

De woning ligt in de buurt Heide, een rustige woonwijk in Swalmen. De buurt telt 570 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel rust. Meer weten over de buurt Heide?

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders, op vijf minuten lopen. Basisschool De Octopus is om de hoek. Ook Basisschool Lambertus is twee straten verder. De omgeving is groen en rustig, met voldoende voorzieningen op loopafstand. De gemeente Roermond biedt daarnaast uitgebreide mogelijkheden voor recreatie en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Cromvoirt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.500
Prijs per m²€ 2.853
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1958
BuurtHeide
WijkSwalmen
GemeenteRoermond

Locatie

Rijksweg Noord 51, Swalmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Heide

Inwoners570
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jan Linders
Sint Jansplein 6
551m
AH XL
Schaarbroekerweg 14
3182m
Aldi
St. Wirosingel 164-174
3603m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool De Octopus
Basisonderwijs · 330 leerlingen
476m
Basisschool Lambertus
Basisonderwijs · 191 leerlingen
1022m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 122 leerlingen
2310m

Veelgestelde vragen

Over Rijksweg Noord 51, Swalmen

Is de vraagprijs van €319.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €319.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1958 met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 300 m² in Swalmen.

Hoe is de buurt Heide om in te wonen?

Heide is een rustige, groene buurt in Swalmen met veel eengezinswoningen. De buurt telt 570 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen en ouderen. Er is weinig criminaliteit en de omgeving is kindvriendelijk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Swalmen ligt op 1,3 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Dit biedt een goede verbinding met omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Octopus ligt op 476 meter, Basisschool Lambertus op 1 km en Basisschool Sint Theresia op 2,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Roermond, op 5,1 km afstand.