Twee-onder-één-kap te koop: Rispinge 9, Minnertsga
Verkocht onder voorbehoud

Rispinge 9

Minnertsga Noord, Waadhoeke

€ 219.500
Buurt Minnertsga Noord, MinnertsgaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het rustige Minnertsga

Deze woning uit 1946 ademt de sfeer van een dorp waar je elkaar nog kent. Met 68 m² woonoppervlak is het compact, maar het perceel van 500 m² biedt volop mogelijkheden voor een tuin of uitbouw. De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Waadhoeke.

Minnertsga Noord: een dorpse gemeenschap

De buurt Minnertsga Noord is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het dorp telt zo'n 660 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar IKC de Twirre, een basisschool op loopafstand. De gemeente Waadhoeke biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Wal Makelaars o.z. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 3.228
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar1946
EnergielabelF
BuurtMinnertsga Noord
WijkMinnertsga
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Rispinge 9, Minnertsga

Buurt statistieken

Gegevens uit Minnertsga Noord

Inwoners660
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Poiesz
Hôfsleane 65A
4068m
Albert Heijn
Warmoesstraat 37
5134m
Poiesz
Dordtsestraat 19
5270m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC de Twirre
Basisonderwijs · 148 leerlingen
366m
De Twiner
Basisonderwijs · 101 leerlingen
2429m
Waadwizer
Basisonderwijs · 106 leerlingen
3195m

Veelgestelde vragen

Over Rispinge 9, Minnertsga

Welk energielabel heeft Rispinge 9?

De woning aan Rispinge 9 in Minnertsga heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van €219.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in deze regio. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Het ruime perceel van 500 m² biedt mogelijkheden voor uitbreiding, wat de prijs relatief aantrekkelijk maakt.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?

Energielabel F is onzuinig, dus de stookkosten zullen hoger zijn dan bij een woning met een beter label. Je kunt later zelf maatregelen nemen om het verbruik te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Minnertsga?

Minnertsga ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (366 meter) vind je IKC de Twirre, een basisschool met 148 leerlingen. Ook zijn er andere basisscholen binnen een straal van 5 km, zoals De Twiner en Waadwizer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad als Franeker of Leeuwarden.