Twee-onder-één-kap te koop: Roosje Voshoeve 49, Waddinxveen
KopenWaddinxveen2-onder-1-kapwoningenRoosje Voshoeve 49

Roosje Voshoeve 49

Zuidplas 80, Waddinxveen

€ 759.000
Buurt Zuidplas 80, WaddinxveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
32% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruime twee-onder-één-kapwoning in Waddinxveen

Deze woning aan de Roosje Voshoeve 49 is een ruime twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 193 m² en een perceel van 274 m². Het energielabel B betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €759.000 ligt 16% boven het buurtgemiddelde, maar het woonoppervlak is ook 32% groter dan gemiddeld in de buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Waddinxveen.

Buurt Zuidplas 80

De woning staat in de buurt Zuidplas 80, een wijk met veel eengezinswoningen (78%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Een bewoner zegt: 'Heel makkelijk bereikbare plek, alles dichtbij te voet, fiets of openbaar vervoer.' De beoordeling is gebaseerd op één review.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS en Aldi, beide om de hoek. Ook een SPAR express is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum de KAS (vijf minuten lopen) en Rehobothschool (tien minuten lopen). Het treinstation is op loopafstand (1,7 km). De gemeente Waddinxveen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gouwestad Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 3.933
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte274m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
GemeenteWaddinxveen

Locatie

Roosje Voshoeve 49, Waddinxveen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Sjoerd Ruijter
15-10-2023
Wonen er fijn

Heel makkelijk bereikbare plek alles dichtbij te voet fiets of openbaar vervoer

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidplas 80

Inwoners5.400
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidplas 80

Woningvoorraad2.288
Gem. WOZ-waarde€ 373.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

18 binnen 5 km

PLUS
Zuidplaslaan 184-186
356m
Aldi
Zuidplashof 2
356m
SPAR express
Dreef 20
899m

Scholen

23 binnen 5 km

Kindcentrum de KAS
Basisonderwijs · 372 leerlingen
493m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 310 leerlingen
777m
Basisschool Dick Bruna
Basisonderwijs · 640 leerlingen
1260m

Veelgestelde vragen

Over Roosje Voshoeve 49, Waddinxveen

Welk energielabel heeft Roosje Voshoeve 49?

De woning aan Roosje Voshoeve 49 in Waddinxveen heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €759.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 16% boven het gemiddelde in de buurt (€652.480), maar het woonoppervlak is 32% groter dan gemiddeld (146 m²). De mediaanprijs in de buurt is €725.000, dus de prijs is aan de hoge kant, maar past bij de extra ruimte.

Hoe is de buurt Zuidplas 80 om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Een bewoner noemt het 'heel makkelijk bereikbaar' en waardeert dat alles dichtbij is. Er is een park op loopafstand en het treinstation is op 1,7 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is; je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label C of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum de KAS (493 m) en Rehobothschool (777 m). Ook is er een middelbare school, Coenecoop College, op 1,5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld binnen 48 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt.

Gouwestad Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 5 bronnen
Gouwestad Makelaardij
gouwestadmakelaardij.nl
Bekijk
Gouwestad Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
Gouwestad Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Gouwestad Makelaardij - Waddinxveen
pararius.nl
Bekijk
Gouwestad Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Zuidplas 80

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appRoosje Voshoeve 49, Waddinxveen
Bekijk