Twee-onder-één-kap te koop: Savelbergstraat 8, Landgraaf
KopenLandgraaf2-onder-1-kapwoningenSavelbergstraat 8

Savelbergstraat 8

Achter de Haesen, Landgraaf

€ 330.000
Buurt Achter de Haesen, LandgraafBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 101m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Landgraaf

Deze woning aan de Savelbergstraat 8 ademt de sfeer van de jaren zeventig: een flinke oppervlakte van 225 m², een energielabel B en een perceel van 127 m². Het is een echte eengezinswoning, met ruimte voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De prijs van €330.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Landgraaf.

De buurt Achter de Haesen

De woning staat in de buurt Achter de Haesen, een rustige woonwijk in Schaesberg. De buurt telt zo'n 555 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Het is een relatief groene omgeving, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt, of de Jumbo twee straten verder. Basisschool De Schatgraver is op loopafstand, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Locatie Eijkhagen, tien minuten lopen. Het treinstation is ook vlakbij. De gemeente Landgraaf biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OPS Advies makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 330.000
Prijs per m²€ 1.467
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte127m²
Bouwjaar1970
EnergielabelB
BuurtAchter de Haesen
WijkSchaesberg
GemeenteLandgraaf

Locatie

Savelbergstraat 8, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit Achter de Haesen

Inwoners555
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinssenstraat 52
101m
Jumbo
Hoofdstraat 146
227m
PLUS
Raadhuisplein 14
1391m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool De Schatgraver
Basisonderwijs · 430 leerlingen
339m
Locatie Eijkhagen
Voortgezet onderwijs · 1352 leerlingen
920m
Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg
Voortgezet onderwijs · 509 leerlingen
1059m

Veelgestelde vragen

Over Savelbergstraat 8, Landgraaf

Welk energielabel heeft Savelbergstraat 8?

De woning aan Savelbergstraat 8 in Landgraaf heeft energielabel B.

Is €330.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €330.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 225 m² met energielabel B in Landgraaf. De prijs per vierkante meter ligt rond de €1.467, wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 300 meter van een treinstation, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De omgevingsadressendichtheid is 1663, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1970 met een woonoppervlak van 225 m² en een perceel van 127 m². Het energielabel is B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning heeft geen extra kamerspecificaties in de data, maar het is een ruime eengezinswoning.