Twee-onder-één-kap te koop: Seringenhof 28, Waalwijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenWaalwijk2-onder-1-kapwoningenSeringenhof 28

Seringenhof 28

Bloemenoord, Waalwijk

€ 465.000
Buurt Bloemenoord, WaalwijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 158m²
65% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 477m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bloemenoord

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Seringenhof 28 in Waalwijk ademt de sfeer van een groene, rustige buurt. Met 158 m² woonoppervlak op een perceel van 197 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1967 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €465.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Waalwijk, maar het ruime oppervlak verklaart dat.

De buurt: Bloemenoord

Bloemenoord is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt telt ruim 2700 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een rustige, groene omgeving met veel gezinnen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt Bloemenoord heeft een laag aantal misdrijven en een prettige leefomgeving.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook een Jumbo en PLUS zijn binnen een paar minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar de RK Basisschool Pieter Wijten, die naast de deur zit, of naar de RK Basisschool Meerdijk op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn de Walewyc-mavo en het Dr. Mollercollege dichtbij. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 2.943
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte197m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtBloemenoord
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

Seringenhof 28, Waalwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenoord

Inwoners2.745
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenoord

Woningvoorraad1.362
Gem. WOZ-waarde€ 255.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Bloemenoordplein 50
477m
Jumbo
Grotestraat 358
1259m
Albert Heijn
De Els 46A
1576m

Scholen

22 binnen 5 km

RK Basisschool Pieter Wijten
Basisonderwijs · 109 leerlingen
102m
SBO Het Zilverlicht
Speciaal onderwijs · 145 leerlingen
564m
RK Basisschool Meerdijk
Basisonderwijs · 186 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Seringenhof 28, Waalwijk

Welk energielabel heeft Seringenhof 28?

De woning aan Seringenhof 28 in Waalwijk heeft energielabel D.

Is de prijs van €465.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt ongeveer 15% boven het gemiddelde van €402.688 in de buurt. Dat komt doordat deze woning met 158 m² flink groter is dan het buurtgemiddelde van 96 m². De prijs per vierkante meter is met €2.943 juist lager dan het gemiddelde van €3.926 in Bloemenoord. Voor een ruime twee-onder-één-kapwoning is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Bloemenoord om in te wonen?

Bloemenoord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. Het aantal misdrijven is relatief laag, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.