Twee-onder-één-kap te koop: Slakstraat 2, Kerkrade
16 uur geleden ontdekt

Slakstraat 2

Bleijerheide, Kerkrade

€ 299.000
Buurt Bleijerheide, KerkradeBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Slakstraat in Kerkrade biedt met 165 m² woonoppervlak en een perceel van 509 m² flink wat ruimte. Het huis uit 1977 heeft energielabel C en staat in Bleijerheide, een buurt waar je nog echt rust vindt. Met een vraagprijs van €299.000 zit deze woning aan de scherpe kant van de markt, zeker vergeleken met het gemiddelde in de buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Kerkrade.

Bleijerheide: rustig wonen met gemengde ervaringen

Bleijerheide is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van koop- en huurhuizen. De buurt telt ruim 4300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Bewoners zijn verdeeld over de leefbaarheid: een bewoner noemt het een 'fijne erg rustige buurt met fijne huizen', terwijl een ander klaagt over 'drugsdealer' en 'vuilniszakken die overal worden neergegooid'. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 5,4. Meer weten? Lees verder over de buurt Bleijerheide.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS en Aldi, beide op loopafstand (om de hoek). Ook een Jumbo en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool Bleijerheide zit twee straten verder, en ook Openbare Basisschool de Schatkist is vlakbij. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar Het Martin Buber is met de fiets goed te doen. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A New Home Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 1.812
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte509m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBleijerheide
WijkKerkrade-Oost
GemeenteKerkrade

Locatie

Slakstraat 2, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 3 bewoners

8.6
Erik
09-02-2025
Mooie buurt dicht bij Duitsland met alle voodelen

Fijne erg rustige buurt met fijne huizen

2.1
Mendy
20-12-2024
Binnen 8 jaar is de buurt verloedert

In het begin meteen mannen wat zich bezig hielden met drugsgebruik de gemeente Kerkrade het beetje wat ze hebben gedaan met de politie heeft niks geholpen tot nu toe zijn er nog gewoon drugsdealer aan de gang gelukkig zijn we nu wel op een veilige plek waar je gerust eens buiten kan wandelen de gemeente Kerkrade drijft gezinnen weg uit Kerkrade en hebben liever Oekraïense mensen dan hun eigen Nederlandse mensen het zou goed zijn als Rusland een bom op het gemeentehuis van Kerkrade zou gooien dan komt er meschien wel eens iets goeds terug voor in paats

5.4
Tyson
09-07-2024
Prima

Nooit echt druk, wel eens ruzie, vuilniszakken worden gewoon overal neergegooid

Buurt statistieken

Gegevens uit Bleijerheide

Inwoners4.340
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Bleijerheide

Woningvoorraad2.450
Gem. WOZ-waarde€ 170.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Maria Gorettiplein 1
990m
Aldi
Maria Gorettiplein 2
990m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1523m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Bleijerheide
Basisonderwijs · 192 leerlingen
439m
Openbare Basisschool de Schatkist
Basisonderwijs · 151 leerlingen
875m
Basisschool De Diabolo
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1275m

Veelgestelde vragen

Over Slakstraat 2, Kerkrade

Welk energielabel heeft Slakstraat 2?

De woning aan Slakstraat 2 in Kerkrade heeft energielabel C.

Is €299.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €299.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €261.940 in de buurt, maar boven de mediaan van €282.000. Met 165 m² woonoppervlak kom je op €1.812 per m², wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €1.639 per m². De prijs is marktconform voor een ruime twee-onder-één-kapwoning in deze staat.

Hoe is de buurt Bleijerheide om in te wonen?

Bleijerheide is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners ervaren het wisselend: sommigen waarderen de rust en de fijne huizen, anderen noemen overlast zoals drugsdealers en zwerfvuil. De buurt heeft een gemiddelde score van 5,4 uit drie reviews. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt heeft 46% van de koopwoningen label A, dus deze woning scoort iets minder goed dan het gemiddelde.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Bleijerheide ligt op 439 meter, Openbare Basisschool de Schatkist op 875 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Het Martin Buber op 1,7 km of Beroepscollege Parkstad Limburg op 1,9 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. Een park of plantsoen is op 300 meter, een huisartsenpraktijk op 1 km, en een restaurant op 1,1 km. De bibliotheek is op 2,3 km.