Twee-onder-één-kap te koop: Slipsteek 22, Almere
14 uur geleden ontdekt

Slipsteek 22

Noorderplassen West-Noord, Almere

€ 995.000
Buurt Noorderplassen West-Noord, AlmereBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan de Slipsteek in Almere is een moderne twee-onder-één-kapwoning uit 2018 met een oppervlakte van 158 m² en een perceel van 415 m². Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €995.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime opzet en het energielabel. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Almere.

Noorderplassen W.- Noord: een gezinsvriendelijke buurt

De buurt Noorderplassen W.- Noord is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Van de 405 woningen is 89% eengezins en 89% koop. Er wonen vooral gezinnen: 290 huishoudens hebben kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,0. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. Lees meer over de buurt Noorderplassen W.- Noord.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn en PLUS zijn binnen fietsafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Oecumenische Daltonschool De Windwijzer en De Ontdekking, beide om de hoek. Het treinstation ligt op 4,7 km, maar de bushaltes in de buurt zorgen voor een goede verbinding. Ontdek meer over de gemeente Almere.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 6.297
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA++
BuurtNoorderplassen West-Noord
WijkNoorderplassen
GemeenteAlmere

Locatie

Slipsteek 22, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Noorderplassen West-Noord

Inwoners1.265
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Vomar
Grootzeil 52
1179m
Albert Heijn
Lavendelplantsoen 60
2724m
PLUS
Wim Kanplein 2
2983m

Scholen

35 binnen 5 km

Oecumenische Daltonschool De Windwijzer
Basisonderwijs · 271 leerlingen
1054m
De Ontdekking
Basisonderwijs · 858 leerlingen
1179m
Openbare basisschool De Heliotroop
Basisonderwijs · 272 leerlingen
2605m

Veelgestelde vragen

Over Slipsteek 22, Almere

Welk energielabel heeft Slipsteek 22?

De woning aan Slipsteek 22 in Almere heeft energielabel A++.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Almere, maar de woning is relatief nieuw (2018) en heeft een zeer zuinig energielabel (A++). De ruime oppervlakte van 158 m² en het perceel van 415 m² maken het een royale woning. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar de combinatie van bouwjaar, energieprestatie en oppervlakte rechtvaardigt een premium.

Hoe is de buurt Noorderplassen W.- Noord?

Noorderplassen W.- Noord is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 445, wat duidt op een ruime opzet. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de dichtstbijzijnde supermarkt (Vomar) en basisscholen zijn op ongeveer 1 km. Het is een veilige buurt met slechts 19 misdrijven per jaar.