Twee-onder-één-kap te koop: Stroomwal 40, Heemskerk

Stroomwal 40

De Citadel, Heemskerk

€ 769.000
Buurt De Citadel, HeemskerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 201m²
201m² woonoppervlakte
Vomar op 330m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in De Citadel

Deze woning aan de Stroomwal in Heemskerk ademt rust en ruimte. Met 201 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 299 vierkante meter is het een fijn thuis voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 2008 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Heemskerk.

De Citadel: een gezellige, groene buurt

De Citadel is een rustige buurt met veel gezinnen en jonge kinderen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is een gezellige buurt, er zijn veel winkels en andere faciliteiten dichtbij wat erg fijn is." De buurt is makkelijk bereikbaar en de hygiëne is goed. De buurt De Citadel heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6, wat past bij het gezinskarakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Lidl is op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum De Bareel twee straten verder, en Basisschool Panta Rhei op tien minuten lopen. De gemeente Heemskerk biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Kroon Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 3.826
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtDe Citadel
WijkBroekpolder
GemeenteHeemskerk

Locatie

Stroomwal 40, Heemskerk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Amara
26-08-2024
gezellig

Het is een gezellige buurt, er zijn veel winkels en andere faciliteiten dichtbij wat erg fijn is en in de buurt zijn er veel gezinnen met jonge kinderen. De buurt is makkelijk bereikbaar en de hygiëne is ook goed.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Citadel

Inwoners2.955
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Vomar
Gildenplein 14
330m
Lidl
Euratomplein 1
685m
Albert Heijn
Europassage 21
1227m

Scholen

52 binnen 5 km

Kindcentrum De Bareel
Basisonderwijs · 453 leerlingen
385m
Basisschool Panta Rhei
Basisonderwijs · 649 leerlingen
801m
Openbare Basisschool De Zeester
Basisonderwijs · 248 leerlingen
854m

Veelgestelde vragen

Over Stroomwal 40, Heemskerk

Welk energielabel heeft Stroomwal 40?

De woning aan Stroomwal 40 in Heemskerk heeft energielabel A.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 201 m² in Heemskerk. De woning heeft energielabel A, wat gunstig is voor de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Citadel om in te wonen?

De Citadel is een rustige, gezinsvriendelijke buurt met veel jonge kinderen. Bewoners waarderen de nabijheid van winkels en faciliteiten. De buurt is goed bereikbaar en de hygiëne wordt als positief ervaren. Het is een prettige omgeving voor gezinnen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De bereikbaarheid met het openbaar vervoer is daarmee redelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Bareel ligt op 385 meter, Basisschool Panta Rhei op 801 meter en Openbare Basisschool De Zeester op 854 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2008?

Een woning uit 2008 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Je kunt de komende jaren rekenen op normaal onderhoud zoals schilderwerk en cv-ketelonderhoud.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt De Citadel heeft een omgevingsadressendichtheid van 1813 adressen per vierkante kilometer, wat valt onder 'sterk stedelijk' (schaal 2 van 5). Toch voelt de buurt rustig aan door de ruime opzet en het groen.