Twee-onder-één-kap te koop: Tapuitstraat 13, De Lutte
KopenLosser2-onder-1-kapwoningenTapuitstraat 13

Tapuitstraat 13

De Lutte kern, Losser

€ 485.000
Buurt De Lutte kern, De LutteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
SPAR op 430m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Lutte

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Tapuitstraat 13 ligt in het rustige De Lutte, een dorp waar je nog echt tot rust komt. Met 165 m² woonoppervlak en een perceel van 451 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1976 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar niet top. De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Losser.

De buurt: De Lutte kern

De Lutte kern is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de inwoners is 65-plus, maar er wonen ook veel gezinnen. De sfeer is gemoedelijk en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 319, wat aangeeft dat het hier lekker rustig is. Bekijk ook de buurt De Lutte kern voor meer details.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel brood bij de SPAR, die om de hoek zit op 430 meter. Voor een uitgebreide boodschappendag rijd je naar Albert Heijn of Lidl op ruim 4 km. Kinderen kunnen naar de Plechelmus-School, een basisschool op loopafstand (494 m). Voor voortgezet onderwijs moeten ze naar Oldenzaal, naar het Twents Carmel College op 3,9 km. De gemeente Losser biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Home Makelaars, Huispedia en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.939
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte451m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtDe Lutte kern
WijkDe Lutte
GemeenteLosser

Locatie

Tapuitstraat 13, De Lutte

Buurt statistieken

Gegevens uit De Lutte kern

Inwoners2.640
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Plechelmusstraat 4
430m
Albert Heijn
Burg Wallerstraat 133
4131m
Lidl
Molenstraat 16-18
4211m

Scholen

8 binnen 5 km

Plechelmus-School
Basisonderwijs · 250 leerlingen
494m
De Meander
Speciaal onderwijs · 15 leerlingen
3786m
Twents Carmel College, locatie Potskampstraat
Voortgezet onderwijs · 914 leerlingen
3939m

Veelgestelde vragen

Over Tapuitstraat 13, De Lutte

Welk energielabel heeft Tapuitstraat 13?

De woning aan Tapuitstraat 13 in De Lutte heeft energielabel C.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 voor een twee-onder-één-kapwoning van 165 m² met een perceel van 451 m² in De Lutte is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1976. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en de ruime opzet.

Hoe is de bereikbaarheid van De Lutte?

De Lutte ligt in een landelijke omgeving, dicht bij de Duitse grens. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse boodschappen is de SPAR op loopafstand.

Wat voor type buurt is De Lutte kern?