Twee-onder-één-kap te koop: Wagenweg 14, Nunspeet

Wagenweg 14

Nunspeet-West, Nunspeet

€ 569.000
Buurt Nunspeet-West, NunspeetBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
63% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Wagenweg 14, Nunspeet

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Wagenweg ademt de sfeer van een jaren '50-woning met karakter. Met 152 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 570 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €569.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Nunspeet, maar het perceel en de oppervlakte zijn bovengemiddeld.

Buurt Nunspeet-West

Nunspeet-West is een groene, rustige buurt met een mix van gezinnen, ouderen en alleenstaanden. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 8,35. Een bewoner zegt: "Nette/veilige buurt, goede buren. Alles wordt netjes onderhouden." Een ander noemt het "een fijne buurt voor diverse mensen" met veel groen en speeltuinen. De buurt Nunspeet-West telt ruim 9.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 61% is koop.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek ligt. De Lidl en Albert Heijn zijn ook op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is IKC Aventurijn naast de deur, en Jenaplanschool St. Franciscus twee straten verder. De gemeente Nunspeet biedt verder een treinstation op tien minuten lopen en een huisartsenpraktijk op loopafstand. Het is een buurt waar je elkaar groet en de straat schoonhoudt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van den Hardenberg makelaars & taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 3.743
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte570m²
Bouwjaar1958
EnergielabelE
BuurtNunspeet-West
WijkNunspeet
GemeenteNunspeet

Locatie

Wagenweg 14, Nunspeet

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.4
Aleida Westhuis
07-01-2026
Gezellig

Nette/ veilige buurt, goede buren. Alles word netjes onderhouden door de bewoners en de gemeente. Dicht bij het centrum. Gewoon een mooi en gezellig dorp.

8.1
Sam
08-09-2024
Gezellig

Gezellige buurt, met diverse mensen die er wonen. Verschillende faciliteiten. Word goed onderhouden.

8.8
A
01-07-2024
Een fijne buurt voor diverse mensen

Ik woon hier erg graag. De mensen zijn vriendelijk, ze groeten je, ze houden de straat schoon, ze letten op elkaar. Het is rustig en gezellig. Ik hou ervan dat er veel bomen en groen zijn, en superveel speeltuinen! De brievenbus en de glasbak in het midden zijn ook erg prettig. ‘S avonds kan het weleens rumoerig zijn door jongelui, maar er is geen vandalisme of problematisch gedrag. Fietsen en zingen kan ik goed mee leven! Je bent zo in het centrum en bij de supermarkt. Ik vind het fijn dat de maximum snelheid dertig is en dat men zich hier redelijk goed aan houdt! Er is een leuke mix van gezinnen met kinderen, wat ouderen en ook singles zoals ik. Dat maakt het leefbaar, omdat iedereen een beetje op elkaar let. Ik vind het wel jammer dat er soms belletje geleld wordt bij onze appartementen, omdat wij zieken en ouderen hierboven hebben wonen veel. Maar de laatste tijd gaat dat al veel beter na een duidelijke waarschuwing dat dit gedrag ongewenst is. Over het algemeen vind ik hier wonen echt top.

8.1
R
05-11-2023
Fijne buurt!

Een super fijne ervaring in deze buurt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Nunspeet-West

Inwoners9.170
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nunspeet-West

Woningvoorraad4.081
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Industrieweg 15
564m
Lidl
Haverkamp 10
661m
Albert Heijn
Harderwijkerweg 18
727m

Scholen

15 binnen 5 km

IKC Aventurijn
Basisonderwijs · 28 leerlingen
104m
Jenaplanschool St. Franciscus
Basisonderwijs · 211 leerlingen
255m
Ds. A. van Stuijvenbergschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
287m

Veelgestelde vragen

Over Wagenweg 14, Nunspeet

Welk energielabel heeft Wagenweg 14?

De woning aan Wagenweg 14 in Nunspeet heeft energielabel E.

Is de prijs van €569.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Nunspeet-West is €456.200, maar deze woning is met 152 m² flink groter dan het buurtgemiddelde van 93 m². De prijs per m² is met €3.743 lager dan het gemiddelde van €5.185. Vergeleken met de verkochte woningen (gemiddeld €495.133) ligt de vraagprijs hoger, maar het perceel en de oppervlakte zijn uitzonderlijk.

Wat betekent energielabel E voor de maandlasten?

Energielabel E duidt op een woning die minder zuinig is. In de buurt heeft 33% van de koopwoningen label A of A+, dus deze woning scoort minder goed. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om de isolatie en installaties te bekijken.

Hoe snel worden woningen in Nunspeet-West verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 7 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt snel is. Er staan momenteel 5 woningen te koop, en er zijn 15 woningen verkocht in de recente periode. De gemiddelde verkoopprijs lag rond €495.000.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Aventurijn (104 m) en Jenaplanschool St. Franciscus (255 m). Supermarkten als Jumbo (564 m), Lidl (661 m) en Albert Heijn (727 m) zijn ook dichtbij. Het centrum van Nunspeet is op fietsafstand.

Hoe is de buurt Nunspeet-West qua veiligheid en sfeer?

De buurt krijgt een gemiddelde score van 8,35 uit 4 reviews. Bewoners noemen het een nette, veilige buurt met goede buren en veel groen. Er zijn speeltuinen en een mix van bewoners. 'S avonds kan het soms rumoerig zijn door jongeren, maar er is geen sprake van vandalisme.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Nunspeet ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de trein biedt verbindingen richting Zwolle en Amersfoort.