Twee-onder-één-kap te koop: Zand- en Jaagpad 24, Baambrugge
KopenDe Ronde Venen2-onder-1-kapwoningenZand- en Jaagpad 24

Zand- en Jaagpad 24

Baambrugge Dorp, De Ronde Venen

€ 750.000
Buurt Baambrugge Dorp, BaambruggeBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Baambrugge

Aan de rand van het dorp, met uitzicht op de weilanden, staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1930. De woning heeft een woonoppervlak van 98 m² en een perceel van 185 m², met energielabel C. Met een vraagprijs van €750.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in De Ronde Venen.

Buurt Baambrugge Dorp

Baambrugge Dorp is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel gezinnen. De buurt Baambrugge Dorp heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

De Zand- en Jaagpad ligt in het oude deel van Baambrugge. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 2,9 km of de PLUS op 3,1 km. Basisschool Ichthus zit om de hoek, op 300 meter. De gemeente De Ronde Venen biedt veel groen en water in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kalwij Vastgoed op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 7.653
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC

Locatie

Zand- en Jaagpad 24, Baambrugge

Buurt statistieken

Gegevens uit Baambrugge Dorp

Inwoners1.070
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dokter van Doornplein 2
2939m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
3095m
Albert Heijn
Voorstraat 10
4141m

Scholen

14 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 114 leerlingen
292m
Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2234m
KBs Paulus
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2305m

Veelgestelde vragen

Over Zand- en Jaagpad 24, Baambrugge

Welk energielabel heeft Zand- en Jaagpad 24?

De woning aan Zand- en Jaagpad 24 in Baambrugge heeft energielabel C.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning van 98 m² in Baambrugge. De woning heeft een energielabel C en een perceel van 185 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de exacte ligging. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Baambrugge?

Baambrugge ligt in het groene hart, omringd door weilanden. Het treinstation ligt op 4,6 km afstand. De omgeving is rustig en landelijk.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een twee-onder-één-kapwoning uit 1930, met een woonoppervlak van 98 m² en een perceel van 185 m². Het energielabel is C. De woning heeft een karakteristieke uitstraling en is gelegen in een rustige straat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 300 meter afstand vind je Protestants Christelijke Basisschool Ichthus. Andere basisscholen in de omgeving zijn Montessorischool Loenersloot (2,2 km) en KBS Paulus (2,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Abcoude of Amsterdam.

Wat is de sfeer in de buurt?

Baambrugge Dorp is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving met voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer.

Zijn er supermarkten dichtbij?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn op 2,9 km en PLUS op 3,1 km. Ook zijn er Albert Heijn (4,1 km) en Jumbo (4,8 km) in de omgeving. Voor dagelijkse boodschappen kun je dus goed terecht.

Kalwij Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Kalwij Vastgoed
kalwijvastgoed.nl
Bekijk
Kalwij Vastgoed
funda.nl
Bekijk
Kalwij Vastgoed
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Baambrugge Dorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appZand- en Jaagpad 24, Baambrugge
Bekijk