Twee-onder-één-kap te koop: Zwembaan 191, Vlaardingen

Zwembaan 191

Vijfsluizen, Vlaardingen

€ 834.483
Buurt Vijfsluizen, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning met karakter

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2023 staat in de rustige buurt Vijfsluizen in Vlaardingen. Met 162 m² woonoppervlak en een energielabel A++++ is dit een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €834.483 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Vlaardingen voor een vergelijking.

Vijfsluizen: een jonge, groene buurt

Vijfsluizen is een kleine buurt met 125 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. De buurt is rustig en groen, met een omgevingsadressendichtheid van 1509, dat is stedelijk, maar niet druk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel jonge gezinnen en weinig eenpersoonshuishoudens. Lees meer over de buurt Vijfsluizen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op tien minuten lopen. Ook Aldi en Lidl zijn binnen een kwartier te voet bereikbaar. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Avonturijn en IKC Jan Ligthart, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Lentiz | Groen van Prinstererlyceum een optie, op ongeveer zeven minuten lopen. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW3 Strategie Marketing Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 834.483
Prijs per m²€ 5.151
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++++
BuurtVijfsluizen
WijkOostwijk
GemeenteVlaardingen

Locatie

Zwembaan 191, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vijfsluizen

Inwoners125
Mannen44%
Vrouwen56%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Boon's Markt
Van Hogendorplaan 921
830m
Aldi
Van Hogendorplaan 43
869m
Lidl
Schiedamseweg 39-41
1237m

Scholen

77 binnen 5 km

Avonturijn
Basisonderwijs · 227 leerlingen
526m
IKC Jan Ligthart
Basisonderwijs · 467 leerlingen
526m
Jenaplan Vlaardingen Basisschool
Basisonderwijs · 160 leerlingen
526m

Veelgestelde vragen

Over Zwembaan 191, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Zwembaan 191?

De woning aan Zwembaan 191 in Vlaardingen heeft energielabel A++++.

Is €834.483 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €834.483 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Vlaardingen, maar de woning is nieuwbouw (2023) met een zeer zuinig energielabel A++++. De prijs weerspiegelt de moderne staat en lage energiekosten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past binnen je budget.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. Je kunt rekenen op zeer lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Dit label komt vooral voor bij nieuwbouwwoningen met goede isolatie, warmtepomp en zonnepanelen.

Wat voor buurt is Vijfsluizen?

Vijfsluizen is een kleine, rustige buurt in Vlaardingen met 125 inwoners. Het is een gezinsvriendelijke buurt met veel jonge gezinnen en weinig eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is 1509, wat betekent dat het stedelijk is maar niet te druk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.