Vrijstaande woning te koop: Aan de Mismeer 12, Herkenbosch
KopenRoerdalenVrijstaande woningenAan de Mismeer 12

Aan de Mismeer 12

Herkenbosch, Roerdalen

€ 635.000
Buurt Herkenbosch, HerkenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Herkenbosch

Deze vrijstaande woning uit 1995 staat in een rustige straat in Herkenbosch. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 742 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Roerdalen.

Herkenbosch: een dorp met voorzieningen

Herkenbosch is een dorp in de gemeente Roerdalen. Het heeft een mix van inwoners, met veel 45-plussers. De buurt is rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige omgeving met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals BredeSchool De Berensprong, die om de hoek ligt. Het dorp heeft verder een restaurant op loopafstand en een huisartsenpraktijk. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jack Frenken makelaars en adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 3.547
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte742m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtHerkenbosch
WijkHerkenbosch
GemeenteRoerdalen

Locatie

Aan de Mismeer 12, Herkenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Herkenbosch

Inwoners3.865
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Craenberglaan 13
601m
Aldi
Angsterweg 14
2946m
Albert Heijn
Markt 26
4087m

Scholen

9 binnen 5 km

BredeSchool De Berensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
183m
Basisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2713m
BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
3858m

Veelgestelde vragen

Over Aan de Mismeer 12, Herkenbosch

Welk energielabel heeft Aan de Mismeer 12?

De woning aan Aan de Mismeer 12 in Herkenbosch heeft energielabel A.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 179 m² met energielabel A in Herkenbosch. De woning heeft een ruim perceel van 742 m² en is gebouwd in 1995. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Herkenbosch?

Herkenbosch is een dorp in de gemeente Roerdalen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,8 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgeving is rustig en groen.

Wat zijn de bijkomende kosten bij deze woning?

De bijkomende kosten bestaan uit overdrachtsbelasting (2% voor woningen vanaf 2024), notariskosten en eventuele kosten voor een hypotheekadviseur. Het energielabel A betekent dat de energiekosten relatief laag zijn. Er is geen VvE, want het is een vrijstaande woning.