Vrijstaande woning te koop: Ahnemstraat 15, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwolleVrijstaande woningenAhnemstraat 15

Ahnemstraat 15

Werkeren, Zwolle

€ 989.000
Buurt Werkeren, ZwolleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 222m²
80% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige Zwolse wijk

Deze vrijstaande woning aan de Ahnemstraat 15 in Zwolle ademt ruimte en rust. Met 222 m² woonoppervlak en een perceel van 540 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2010 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €989.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Zwolle ligt lager, maar deze woning is ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde.

Werkeren: een Vinex-wijk met een eigen karakter

De woning staat in de buurt Werkeren, een typische Vinex-wijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate." In de buurt wonen veel gezinnen: bijna 1100 huishoudens hebben kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 3,1.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 537 meter of Jumbo op 595 meter, allebei om de hoek. Basisscholen zijn er ook dichtbij: KC de Schatkamer op 185 meter en Het Saffier op 358 meter. Het treinstation van Zwolle is op 2 kilometer afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Zwolle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Van Dorsten op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 989.000
Prijs per m²€ 4.455
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte540m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtWerkeren
WijkStadshagen
GemeenteZwolle

Locatie

Ahnemstraat 15, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jos
28-06-2024
Vinex- kenmerkend

De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate. Verder zijn er soms in verschillende straten grote verschillen in etniciteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Werkeren

Inwoners5.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Werkeren

Woningvoorraad1.659
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Wade 10
537m
Jumbo
Wade 102
595m
Jumbo
Petuniaplein 23
813m

Scholen

60 binnen 5 km

KC de Schatkamer
Basisonderwijs · 252 leerlingen
185m
Het Saffier
Basisonderwijs · 231 leerlingen
358m
CBS De Wendakker
Basisonderwijs · 461 leerlingen
368m

Veelgestelde vragen

Over Ahnemstraat 15, Zwolle

Welk energielabel heeft Ahnemstraat 15?

De woning aan Ahnemstraat 15 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €989.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €989.000 is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€479.750) en ook hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €585.711. Maar deze woning is met 222 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 123 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar het is een royale, moderne vrijstaande woning met energielabel A.

Hoe is de buurt Werkeren om in te wonen?

Werkeren is een rustige Vinex-wijk met veel gezinnen. Bewoners geven de buurt een 7,5 en noemen het 'rustig en fijn', al staan de huizen dicht op elkaar. Er is ruimte voor groen, maar niet overheersend. De wijk heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1362, wat betekent dat het niet te druk is.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KC de Schatkamer ligt op 185 meter, Het Saffier op 358 meter en CBS De Wendakker op 368 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 4,4 kilometer.

Hoe duurzaam is deze woning?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 71,4% van de koopwoningen label A en 28,6% label A+. Het bouwjaar 2010 zorgt voor goede isolatie en moderne installaties.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Werkeren stonden verkochte woningen gemiddeld 28 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze wijk.

Zijn er veel koopwoningen in Werkeren?

Ja, 75% van de woningen in de buurt is een koopwoning. Het merendeel (91%) zijn eengezinswoningen, wat past bij het gezinskarakter van de wijk.

Woonaccent Makelaars Van Dorsten
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar