Vrijstaande woning te koop: Almereweg 10, Opperdoes
Verkocht onder voorbehoud

Almereweg 10

Opperdoes Buitengebied, Medemblik

€ 950.825
Buurt Opperdoes Buitengebied, OpperdoesBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Opperdoes

Deze vrijstaande woning aan de Almereweg 10 in Opperdoes ademt rust en ruimte. Het huis uit 1991 heeft een woonoppervlak van 111 m² en een energielabel A, wat het zuinig maakt. Het perceel is met 19.020 m² bijzonder groot. De vraagprijs van €950.825 is marktconform voor een vrijstaande woning in dit segment. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Medemblik.

Opperdoes Buitengebied

De woning ligt in de buurt Opperdoes Buitengebied, een rustige, landelijke omgeving met 195 inwoners. De buurt bestaat vrijwel volledig uit eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een kleine, hechte gemeenschap met veel gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 1,6 km afstand, of de Aldi op 1,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke basisschool De Wegwijzer, op 632 meter lopen. Voor voortgezet onderwijs is SG De Dijk op 1,4 km een optie. De gemeente Medemblik biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3 km en een restaurant op dezelfde afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Klaver Agrarisch Vastgoed B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 950.825
Prijs per m²€ 8.566
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte19020m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtOpperdoes Buitengebied
WijkOpperdoes
GemeenteMedemblik

Locatie

Almereweg 10, Opperdoes

Buurt statistieken

Gegevens uit Opperdoes Buitengebied

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Overleek 1
1587m
Aldi
Randweg 17
1712m
SPAR
Nieuwstraat 49-51
2343m

Scholen

9 binnen 5 km

Christelijke basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 127 leerlingen
632m
SG De Dijk
Voortgezet onderwijs · 423 leerlingen
1393m
Jozefschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1515m

Veelgestelde vragen

Over Almereweg 10, Opperdoes

Welk energielabel heeft Almereweg 10?

De woning aan Almereweg 10 in Opperdoes heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €950.825 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €950.825 is marktconform voor een vrijstaande woning met een perceel van 19.020 m² en energielabel A in Opperdoes. De woning heeft een woonoppervlak van 111 m² en is gebouwd in 1991. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van locatie en staat.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Opperdoes, een rustige landelijke omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,6 km, een basisschool op 632 meter en een treinstation op 13,1 km. Voor dagelijkse boodschappen en onderwijs ben je dus aangewezen op de omliggende dorpen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?