Vrijstaande woning te koop: Altena 1, Maarsbergen

Altena 1

Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, Utrechtse Heuvelrug

€ 1.295.000
Buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, MaarsbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 209m²
152% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat op een groot perceel midden in het bosrijke Maarsbergen. Met 209 m² woonoppervlak en 8710 m² grond is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning heeft energielabel D, wat bij een bouwjaar uit 1930 niet ongebruikelijk is. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug in deze prijsklasse.

De buurt: Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

De buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied is een rustige, bosrijke omgeving met 440 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De buurt heeft geen reviews, maar de sfeer is er een van rust en ruimte.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo of Albert Heijn, beide op ruim 3,5 km afstand. Voor schoolgaande kinderen is WereldKidz de Hoogstraat op 2,7 km lopen, en de Jan Ligthartschool op 3,4 km. Het treinstation ligt op 2,4 km. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt volop natuur en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 6.196
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte8710m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtMaarn - Maarsbergen - Bosgebied
WijkMaarn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Altena 1, Maarsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Inwoners440
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Woningvoorraad155
Gem. WOZ-waarde€ 764.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
't Schilt 18
3684m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
3751m
Aldi
Dorpsstraat 25
3751m

Scholen

11 binnen 5 km

WereldKidz de Hoogstraat
Basisonderwijs · 45 leerlingen
2688m
Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
3389m
Oecumenische Basisschool De Ladder
Basisonderwijs · 203 leerlingen
3492m

Veelgestelde vragen

Over Altena 1, Maarsbergen

Welk energielabel heeft Altena 1?

De woning aan Altena 1 in Maarsbergen heeft energielabel D.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 ligt ruim boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €412.467, maar dat komt doordat deze woning met 209 m² woonoppervlak en 8710 m² perceel veel groter is dan het buurtgemiddelde van 83 m². De maximale vraagprijs in de buurt is €1.795.000, dus deze woning zit in het hogere segment. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 8710 m² groot. Dat biedt veel ruimte voor een tuin, eventueel een zwembad, of gewoon veel privacy. Het is een van de grootste percelen in de buurt, waar de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen 83 m² is.