Vrijstaande woning te koop: Barneveldseweg 44, Lunteren
KopenEdeVrijstaande woningenBarneveldseweg 44

Barneveldseweg 44

Lunterse Veld, Ede

€ 1.550.000
Buurt Lunterse Veld, LunterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 2005 ligt in het buitengebied van Lunteren, waar je echt tot rust komt. Met 161 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 5900 m² is er volop ruimte om te leven en te genieten. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Lunterse Veld: landelijk wonen

De woning staat in de buurt Lunterse Veld, een rustige, groene omgeving. De buurt telt ruim 1300 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. Het is een echte eengezinswijk: 79% van de woningen is eengezins en 81% is koop. De stedelijkheid is laag (5), met een omgevingsadressendichtheid van 331 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een rustige, kindvriendelijke buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,4 km afstand, of bij Dekamarkt en Aldi op ongeveer 2,5 km. Basisscholen zoals Kindcentrum De Branding Veller en Basisschool Ariane zijn op loopafstand (ruim 2 km). Het treinstation ligt op 1,8 km. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stroomberg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 9.627
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte5900m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtLunterse Veld
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Barneveldseweg 44, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunterse Veld

Inwoners1.340
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Lunterse Veld

Woningvoorraad416
Gem. WOZ-waarde€ 731.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Buru 40
2398m
Dekamarkt
Postweg 86-90
2546m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
2590m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Barneveld
Voortgezet onderwijs · 900 leerlingen
2085m
Kindcentrum De Branding Veller
Basisonderwijs · 235 leerlingen
2178m
Christelijke School voor Speciaal Basisonderwijs De Vogelhorst
Speciaal onderwijs · 153 leerlingen
2264m

Veelgestelde vragen

Over Barneveldseweg 44, Lunteren

Welk energielabel heeft Barneveldseweg 44?

De woning aan Barneveldseweg 44 in Lunteren heeft energielabel B.

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€1.606.000) en de gemiddelde vraagprijs (€972.500). Echter, het perceel van 5900 m² is uitzonderlijk groot, wat de hogere prijs kan rechtvaardigen. In de buurt zijn momenteel slechts 2 koopwoningen beschikbaar, wat de schaarste benadrukt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Lunteren. Het treinstation Lunteren is op 1,8 km afstand, goed te belopen of te fietsen. De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 2,4 km.