Vrijstaande woning te koop: Beekhoven 7, Nijkerk

Beekhoven 7

Corlaer, Nijkerk

€ 1.425.000
Buurt Corlaer, NijkerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 364m²
364m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Nijkerk

Deze vrijstaande woning aan Beekhoven 7 ademt ruimte en rust. Met 364 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 686 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €1.425.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Nijkerk.

Buurt Corlaer: groen en rustig

De woning staat in de buurt Corlaer, een rustige wijk met veel groen. Tegenover de woning ligt een park. Twee bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,75. Een bewoner zegt: "Fijne buurt met vriendelijke mensen." Een ander: "We hebben een goede band met een van onze buren, en met de rest hebben we niet zoveel contact. Maar bij gelegenheden als oud en nieuw wensen we elkaar wel gewoon netjes een gelukkig nieuwjaar." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of Boni (ook twee straten verder). Basisscholen zijn er volop: Daltonschool Corlaer en Ichthusschool liggen op loopafstand, Kindcentrum Oranje Nassau en Rehobothschool ook. De gemeente Nijkerk biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Midden Nederland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.425.000
Prijs per m²€ 3.915
Woonoppervlakte364m²
Perceeloppervlakte686m²
Bouwjaar2009
BuurtCorlaer
WijkNijkerk-stad
GemeenteNijkerk

Locatie

Beekhoven 7, Nijkerk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.0
S
09-04-2025
Fijne buurt

Fijne buurt met vriendelijke mensen

7.5
VD
26-03-2025
Een goede buurt met veel natuur

We hebben een goede band met een van onze buren, en met de rest hebben we niet zoveel contact. Maar bij gelegenheden als oud en nieuw wensen we elkaar wel gewoon netjes een gelukkig nieuwjaar. Tegenover ons is een park, dus er is veel groen aanwezig. Er zijn weinig winkels in onze wijk, maar wel twee basisscholen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Corlaer

Inwoners2.485
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Frieswijkstraat 72
818m
Lidl
Amperestraat 3
858m
Boni
Wheemplein 31-39
927m

Scholen

31 binnen 5 km

Daltonschool Corlaer
Basisonderwijs · 202 leerlingen
523m
Ichthusschool
Basisonderwijs · 135 leerlingen
592m
Kindcentrum Oranje Nassau
Basisonderwijs · 303 leerlingen
681m

Veelgestelde vragen

Over Beekhoven 7, Nijkerk

Is de prijs van €1.425.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €1.425.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Nijkerk. De woning is groot (364 m²) en heeft een ruim perceel (686 m²), met een modern bouwjaar (2009). Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een indicatie geven.

Hoe is de buurt Corlaer om in te wonen?

Corlaer is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,75. Ze waarderen de vriendelijke sfeer en het park tegenover de woning. Er zijn weinig winkels in de wijk zelf, maar wel twee basisscholen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen loopafstand vind je Daltonschool Corlaer (523 m), Ichthusschool (592 m), Kindcentrum Oranje Nassau (681 m) en Rehobothschool (691 m). Ook zijn er meerdere basisscholen op iets grotere afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Nijkerk, op 1,4 km.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 818 m, Lidl op 858 m en Boni op 927 m. Ook Jumbo is op 1,3 km te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Nijkerk ligt op 2,6 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Amersfoort en verder reizen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Corlaer heeft een omgevingsadressendichtheid van 1495 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (stedelijkheidsklasse 3). Het is dus een rustige wijk met voldoende voorzieningen, maar niet heel druk.

Midden Nederland Makelaars