Vrijstaande woning te koop: Kamerlingh Onneshof 17, Nijkerk
KopenNijkerkVrijstaande woningenKamerlingh Onneshof 17

Kamerlingh Onneshof 17

Corlaer, Nijkerk

€ 995.000
Buurt Corlaer, NijkerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 246m²
246m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Nijkerk

Deze vrijstaande woning aan de Kamerlingh Onneshof 17 ademt ruimte en rust. Met 246 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 710 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1993 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Nijkerk.

Buurt Corlaer: groen en rustig

De woning ligt in de buurt Corlaer, een rustige wijk met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,75. Een bewoner zegt: "Fijne buurt met vriendelijke mensen." Een ander noemt het "een goede buurt met veel natuur" en waardeert het park tegenover de woning. In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de helft van de inwoners is 45 jaar of ouder.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder, of fiets je naar de Boni of Lidl om de hoek. Kinderen kunnen naar Daltonschool Corlaer, op vijf minuten lopen, of naar Ichthusschool, ook dichtbij. De gemeente Nijkerk biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Visie Makelaardij - Utrecht aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.045
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar1993
EnergielabelC
BuurtCorlaer
WijkNijkerk-stad
GemeenteNijkerk

Locatie

Kamerlingh Onneshof 17, Nijkerk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.0
S
09-04-2025
Fijne buurt

Fijne buurt met vriendelijke mensen

7.5
VD
26-03-2025
Een goede buurt met veel natuur

We hebben een goede band met een van onze buren, en met de rest hebben we niet zoveel contact. Maar bij gelegenheden als oud en nieuw wensen we elkaar wel gewoon netjes een gelukkig nieuwjaar. Tegenover ons is een park, dus er is veel groen aanwezig. Er zijn weinig winkels in onze wijk, maar wel twee basisscholen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Corlaer

Inwoners2.485
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Frieswijkstraat 72
720m
Boni
Wheemplein 31-39
941m
Lidl
Amperestraat 3
956m

Scholen

32 binnen 5 km

Daltonschool Corlaer
Basisonderwijs · 202 leerlingen
390m
Ichthusschool
Basisonderwijs · 135 leerlingen
459m
Kindcentrum Oranje Nassau
Basisonderwijs · 303 leerlingen
656m

Veelgestelde vragen

Over Kamerlingh Onneshof 17, Nijkerk

Welk energielabel heeft Kamerlingh Onneshof 17?

De woning aan Kamerlingh Onneshof 17 in Nijkerk heeft energielabel C.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Nijkerk. Het huis is ruim met 246 m² woonoppervlak en een perceel van 710 m², en heeft energielabel C. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Nijkerk om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Corlaer om in te wonen?

Corlaer is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. Bewoners geven de buurt een 7,75 en noemen het een fijne buurt met vriendelijke mensen. Er is een park tegenover de woning en de sfeer is gemoedelijk. Wel zijn er weinig winkels in de wijk zelf, maar de supermarkten zijn op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Daltonschool Corlaer (390 meter) en Ichthusschool (459 meter). Ook Kindcentrum Oranje Nassau (656 meter) en Rehobothschool (770 meter) zijn dichtbij. Het voortgezet onderwijs is op 1,4 kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation Nijkerk ligt op 2,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een half uur lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig; je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is geen A-label, maar ook geen G-label. Het loont om te kijken of er nog verbeteringen mogelijk zijn, zoals extra isolatie.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn voldoende voorzieningen. Supermarkten als Albert Heijn, Boni en Lidl zijn binnen een kilometer. Ook zijn er meerdere basisscholen, een park en een restaurant op loopafstand. De huisartsenpraktijk is op 1,7 kilometer.