Vrijstaande woning te koop: Drie Morgenland 1B, Nijkerk
KopenNijkerkVrijstaande woningenDrie Morgenland 1B

Drie Morgenland 1B

Corlaer, Nijkerk

€ 965.000
Buurt Corlaer, NijkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 302m²
302m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan Drie Morgenland 1B in Nijkerk ademt ruimte en rust. Met 302 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 494 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €965.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Nijkerk.

Corlaer: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Corlaer, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Twee bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,75. Een van hen zegt: "Fijne buurt met vriendelijke mensen." Een ander noemt het "een goede buurt met veel natuur" en wijst op het park tegenover de woning. In de buurt wonen relatief veel 45-plussers, en de meeste woningen zijn koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni, om de hoek op 389 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Ichthusschool, een basisschool op vijf minuten lopen, of naar de Daltonschool Corlaer. Voor voortgezet onderwijs is het Corlaer College vlakbij. De gemeente Nijkerk biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Ridder Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 3.195
Woonoppervlakte302m²
Perceeloppervlakte494m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtCorlaer
WijkNijkerk-stad
GemeenteNijkerk

Locatie

Drie Morgenland 1B, Nijkerk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.0
S
09-04-2025
Fijne buurt

Fijne buurt met vriendelijke mensen

7.5
VD
26-03-2025
Een goede buurt met veel natuur

We hebben een goede band met een van onze buren, en met de rest hebben we niet zoveel contact. Maar bij gelegenheden als oud en nieuw wensen we elkaar wel gewoon netjes een gelukkig nieuwjaar. Tegenover ons is een park, dus er is veel groen aanwezig. Er zijn weinig winkels in onze wijk, maar wel twee basisscholen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Corlaer

Inwoners2.485
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Boni
Zandoogje 2
389m
Albert Heijn
Frieswijkstraat 72
733m
SPAR express
Arkerpoort 9
1298m

Scholen

37 binnen 5 km

Ichthusschool
Basisonderwijs · 135 leerlingen
304m
Corlaer College
Voortgezet onderwijs · 886 leerlingen
345m
Accent Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 230 leerlingen
375m

Veelgestelde vragen

Over Drie Morgenland 1B, Nijkerk

Welk energielabel heeft Drie Morgenland 1B?

De woning aan Drie Morgenland 1B in Nijkerk heeft energielabel A.

Is €965.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €965.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 302 m² met energielabel A in Nijkerk. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 1999, wat een goede staat veronderstelt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kenmerken.

Hoe is de buurt Corlaer om in te wonen?

Corlaer is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,75 en noemen het een fijne buurt met vriendelijke mensen. Er is een park tegenover de woning en de buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig winkels, maar wel twee basisscholen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Ichthusschool (basisonderwijs) ligt op 304 meter, Daltonschool Corlaer op 376 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Corlaer College op 345 meter en Accent Praktijkonderwijs op 375 meter. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Nijkerk ligt op 2,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. Vanaf daar kun je naar Amersfoort en verder reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu. Het label is gebaseerd op de isolatie en installaties van de woning uit 1999.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Boni op 389 meter, gevolgd door Albert Heijn op 733 meter. Ook is er een SPAR express op 1,3 kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.