Vrijstaande woning te koop: Beukenlaan 10, Valkenswaard

Beukenlaan 10

Turfberg-Noord, Valkenswaard

€ 1.575.000
Buurt Turfberg-Noord, ValkenswaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 291m²
291m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Beukenlaan in Valkenswaard ademt ruimte en rust. Met 291 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1519 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Valkenswaard.

Turfberg-Noord: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Turfberg-Noord, een wijk met veel groen en een dorps karakter. De buurt telt 1880 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met 310 huishoudens met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, veilige omgeving.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo en Lidl zijn om de hoek. Basisschool De Smelen is twee straten verder, en SG Were Di voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Valkenswaard biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Van Engelen De Wilde Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Engelen De Wilde Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.575.000
Prijs per m²€ 5.412
Woonoppervlakte291m²
Perceeloppervlakte1519m²
Bouwjaar1966
EnergielabelA
BuurtTurfberg-Noord
WijkValkenswaard
GemeenteValkenswaard

Locatie

Beukenlaan 10, Valkenswaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Turfberg-Noord

Inwoners1.880
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

11 binnen 5 km

SPAR express
Eindhovenseweg 248
641m
Jumbo
Leenderweg 120
801m
Lidl
De Kerverij 21
809m

Scholen

15 binnen 5 km

De Smelen
Basisonderwijs · 200 leerlingen
252m
SG Were Di
Voortgezet onderwijs · 2251 leerlingen
321m
Basisschool de Dorenhagen
Basisonderwijs · 98 leerlingen
914m

Veelgestelde vragen

Over Beukenlaan 10, Valkenswaard

Welk energielabel heeft Beukenlaan 10?

De woning aan Beukenlaan 10 in Valkenswaard heeft energielabel A.

Is €1.575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 1519 m² en het energielabel A is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Valkenswaard met een groot perceel worden vaak in deze prijsklasse aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Valkenswaard?

Valkenswaard is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 9,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De buurt Turfberg-Noord is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1966?

Een woning uit 1966 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, dak en isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Smelen ligt op 252 meter, en SG Were Di voor voortgezet onderwijs op 321 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Dorenhagen en De Windroos binnen een kilometer.