Vrijstaande woning te koop: Bisschopskroft 33, Egmond Aan Den Hoef

Bisschopskroft 33

Egmond aan den Hoef, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.150.000
Buurt Egmond aan den Hoef, Egmond Aan Den HoefBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 291m²
291m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Egmond aan den Hoef

Deze vrijstaande woning uit 2007 staat in een rustige straat in Egmond aan den Hoef. Met 291 m² woonoppervlak en een perceel van 654 m² is er volop ruimte. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.150.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

Egmond aan den Hoef

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Leuke buurt maar saai, gebeurt niet zoveel." De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee. De buurt Egmond aan den Hoef heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek. Ook kindcentrum De Kiem is twee straten verder. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder reizen, maar de basisscholen zijn dichtbij. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt een fijne woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kruijff Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 3.952
Woonoppervlakte291m²
Perceeloppervlakte654m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtEgmond aan den Hoef
WijkEgmond aan den Hoef
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Bisschopskroft 33, Egmond Aan Den Hoef

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

7.1
vdP
31-03-2026
Heerlijk wonen bij duinen , zee , polder, bos .

Er wordt het 1 en ander georganiseerd. Kermis, en Jeugdbelangen Egmond. Verder geen kroeg. Weinig horeca. Maar 1 km naar Egmond zee is alles volop. Bereikbaarheid niet goed.

6.5
B.
14-11-2023
Leuke buurt

Leuke buurt maar saai, gebeurt niet zoveel ,

Buurt statistieken

Gegevens uit Egmond aan den Hoef

Inwoners2.320
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwe Egmonderstraatweg 11
292m
Jumbo
Voorstraat 90
1677m
Dekamarkt
Abdijlaan 20
2377m

Scholen

14 binnen 5 km

kindcentrum De Kiem
Basisonderwijs · 199 leerlingen
575m
OBS De Driemaster
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1396m
Kindcentrum de Branding
Basisonderwijs · 158 leerlingen
1564m

Veelgestelde vragen

Over Bisschopskroft 33, Egmond Aan Den Hoef

Welk energielabel heeft Bisschopskroft 33?

De woning aan Bisschopskroft 33 in Egmond Aan Den Hoef heeft energielabel A+.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 291 m² met energielabel A+ in Egmond aan den Hoef. De woning is ruim en heeft een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Egmond aan den Hoef om in te wonen?