Vrijstaande woning te koop: Boekhorsterweg 21, Warmond
KopenTeylingenVrijstaande woningenBoekhorsterweg 21

Boekhorsterweg 21

Warmond buitengebied-Oosteinde, Teylingen

€ 519.000
Buurt Warmond buitengebied-Oosteinde, WarmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 264m²
169% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorme tuin

Dit vrijstaande huis uit 1880 staat op een groot perceel midden in het groen. Met 264 m² woonoppervlak is het een flinke woning. De prijs van €519.000 is aan de hoge kant voor een woning met energielabel G, maar het perceel van bijna 2,7 hectare is uitzonderlijk. In de gemeente Teylingen worden vrijstaande woningen in Teylingen gemiddeld voor een hoger bedrag verkocht.

Warmond buitengebied-Oosteinde

De buurt Warmond buitengebied-Oosteinde is een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en het is er niet stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Dirk op ruim drie kilometer afstand, of bij Hoogvliet en Albert Heijn iets verderop. Basisscholen zijn er in de omgeving: RKBS De Kinderbrug op anderhalve kilometer en de St. Willibrordusschool op twee kilometer. De gemeente Teylingen biedt voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Conduct Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 1.966
Woonoppervlakte264m²
Perceeloppervlakte26884m²
Bouwjaar1880
EnergielabelG
BuurtWarmond buitengebied-Oosteinde
WijkWarmond buiten
GemeenteTeylingen

Locatie

Boekhorsterweg 21, Warmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Warmond buitengebied-Oosteinde

Inwoners490
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Warmond buitengebied-Oosteinde

Woningvoorraad137
Gem. WOZ-waarde€ 701.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Dirk
Wasbeekerlaan 63
3331m
Hoogvliet
Poortwacht 139
3457m
Albert Heijn
Dorpsstraat 2
3628m

Scholen

33 binnen 5 km

RKBS De Kinderbrug
Basisonderwijs · 161 leerlingen
1615m
Rooms Katholieke basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 42 leerlingen
2286m
Rooms Katholieke Basisschool de Springplank
Basisonderwijs · 242 leerlingen
2976m

Veelgestelde vragen

Over Boekhorsterweg 21, Warmond

Welk energielabel heeft Boekhorsterweg 21?

De woning aan Boekhorsterweg 21 in Warmond heeft energielabel G.

Is €519.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.000 is aan de hoge kant voor een woning met energielabel G. In de buurt is de gemiddelde verkoopprijs van woningen €1.425.000, maar dat betreft andere type woningen. Het perceel van 26.884 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Teylingen om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.