Vrijstaande woning te koop: Bonzijweg 17, Wemeldinge

Bonzijweg 17

Wemeldinge, Kapelle

€ 995.000
Buurt Wemeldinge, WemeldingeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 359m²
359m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wemeldinge

Deze vrijstaande woning aan de Bonzijweg 17 ademt ruimte en rust. Met 359 m² woonoppervlak en een perceel van 500 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De woning uit 2006 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van € 995.000 is dit een forse investering, maar voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit is dat marktconform. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Kapelle.

Wemeldinge: een dorp aan het water

Wemeldinge is een rustig dorp in Zeeland, omringd door water en groen. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van gemoedelijkheid en ruimte. De buurt Wemeldinge biedt een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek ligt. Ook de basisschool IKC Wemeldinge is op loopafstand. Voor uitgebreidere winkelmogelijkheden of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, maar de basisvoorzieningen zijn dichtbij. De gemeente Kapelle biedt een fijne balans tussen dorpse rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Steendijk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 2.772
Woonoppervlakte359m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtWemeldinge
WijkWemeldinge
GemeenteKapelle

Locatie

Bonzijweg 17, Wemeldinge

Buurt statistieken

Gegevens uit Wemeldinge

Inwoners2.990
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Dorpsplein 23
544m
Albert Heijn
Oude Torenstraat 37
4184m
Albert Heijn
Biezelingsestraat 1
4226m

Scholen

10 binnen 5 km

IKC Wemeldinge
Basisonderwijs · 204 leerlingen
676m
Dominee G.H. Kerstenschool
Basisonderwijs · 335 leerlingen
3719m
Alberoschool CBS Het Kompas
Basisonderwijs · 220 leerlingen
3910m

Veelgestelde vragen

Over Bonzijweg 17, Wemeldinge

Welk energielabel heeft Bonzijweg 17?

De woning aan Bonzijweg 17 in Wemeldinge heeft energielabel A.

Is € 995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 995.000 past bij een vrijstaande woning van 359 m² met energielabel A en een perceel van 500 m² in Wemeldinge. Het is een forse prijs, maar voor dit formaat en deze kwaliteit is het marktconform. Er zijn geen directe vergelijkingscijfers uit de buurt beschikbaar, maar landelijk gezien zijn vrijstaande woningen van deze omvang zeldzaam.

Hoe hoog zijn de maandelijkse lasten voor deze woning?

De maandelijkse lasten hangen af van de hypotheekrente, de hoogte van de lening en de gemeentelijke belastingen. Het energielabel A betekent dat de energiekosten relatief laag zijn. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder persoonlijke situatie, maar je kunt bij een hypotheekadviseur een indicatie krijgen.

Wat is de sfeer in Wemeldinge?

Wemeldinge is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De buurt bestaat uit veel eengezinswoningen en er wonen zowel gezinnen als ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemoedelijke omgeving.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, de basisschool IKC Wemeldinge ligt op 676 meter afstand, goed beloopbaar. De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 544 meter. Voor een groter aanbod aan winkels of voortgezet onderwijs moet je naar omliggende plaatsen, zoals Kapelle of Goes.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets om daar te komen. Binnen Wemeldinge zelf zijn de meeste voorzieningen op loopafstand. Voor verder reizen is een auto handig.