Vrijstaande woning te koop: Boomaweg 60, 'S-Gravenhage

Boomaweg 60

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.325.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 236m²
27% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groen

Deze vrijstaande woning uit 2019 staat in een rustige, groene omgeving. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 333 m² is er volop ruimte. De woning is modern en energiezuinig, met een A+++ energielabel. De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Den Haag, maar past bij de royale afmetingen en het bouwjaar.

Kraayenstein en Vroondaal: rustig en groen

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is een groene, rustige wijk. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,76. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt". De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4 personen. Meer over de buurt Kraayenstein en Vroondaal.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op een paar minuten lopen. Ook Hoogvliet en Jumbo zijn om de hoek. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals WSKO r.-k basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Arnold Taal Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 5.614
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar2019
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Boomaweg 60, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

38 binnen 5 km

SPAR express
Escamplaan 2000
1129m
Hoogvliet
Forellendaal 318
1448m
Jumbo
Rijsenburgerweg 28
1719m

Scholen

27 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
999m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1203m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
1243m

Veelgestelde vragen

Over Boomaweg 60, 'S-Gravenhage

Is de prijs van €1.325.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt ongeveer 25% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.063.008). De woning is echter ook 27% groter dan het buurtgemiddelde (236 m² versus 186 m²) en heeft een modern energielabel. In de buurt zijn 27 woningen te koop, met een mediaanprijs van €865.000. Verkochte woningen gingen gemiddeld voor €866.819 weg.

Hoe is de buurt Kraayenstein en Vroondaal om in te wonen?