Vrijstaande woning te koop: Borgercompagnie 25, Sappemeer
Onder bod

Borgercompagnie 25

Polder De Nijverheid, Midden-Groningen

€ 625.000
Buurt Polder De Nijverheid, SappemeerBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 575m²
575m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorme tuin

Deze vrijstaande woning uit 1884 staat in het buitengebied van Sappemeer, omringd door groen. Met 575 m² woonoppervlak en een perceel van 3595 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Midden-Groningen.

Polder De Nijverheid

De buurt Polder De Nijverheid is een rustige, landelijke omgeving met 120 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 73% is koop. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. Lees meer over de buurt Polder De Nijverheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Aldi of Lidl, allemaal op ruim twee kilometer afstand. Basisscholen zoals OBS Theo Thijssenschool en St. Antoniusschool zijn ook op loopafstand. Het treinstation is op 2,9 km. Ontdek meer over de gemeente Midden-Groningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Suurland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 1.087
Woonoppervlakte575m²
Perceeloppervlakte3595m²
Bouwjaar1884
EnergielabelG
BuurtPolder De Nijverheid
WijkSappemeer
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Borgercompagnie 25, Sappemeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Polder De Nijverheid

Inwoners120
Mannen58%
Vrouwen42%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Noorderstraat 103
2403m
Aldi
Noorderstraat 93
2427m
Lidl
Noorderstraat 182
2453m

Scholen

19 binnen 5 km

OBS Theo Thijssenschool
Basisonderwijs · 281 leerlingen
2297m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 377 leerlingen
2297m
OBS 't Heidemeer
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2485m

Veelgestelde vragen

Over Borgercompagnie 25, Sappemeer

Welk energielabel heeft Borgercompagnie 25?

De woning aan Borgercompagnie 25 in Sappemeer heeft energielabel G.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 575 m² met een groot perceel in deze regio. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het treinstation is op 2,9 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkten en scholen zijn op ongeveer 2,3 km. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten. Het is een oudere woning uit 1884.

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is maar liefst 3595 m², wat erg ruim is. Daarmee heb je een grote tuin en veel buitenruimte.