Vrijstaande woning te koop: Bossestraat 147, Vogelwaarde
KopenHulstVrijstaande woningenBossestraat 147

Bossestraat 147

Boschkapelle, Hulst

€ 565.000
Buurt Boschkapelle, VogelwaardeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vogelwaarde

Deze vrijstaande woning aan de Bossestraat 147 in Vogelwaarde ademt rust en ruimte. Met 194 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 1130 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2006 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hulst.

Boschkapelle: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt Boschkapelle, een rustige woonwijk in Vogelwaarde. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,04. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt." Een ander noemt het "Mooi en rustig", maar merkt op: "Alles is zo ver weg." Enkele bewoners: "Meestal stille buurt en meeste mensen zijn aardig maar er is bijna niks te doen." De buurt telt 945 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Meer weten? Bekijk de buurt Boschkapelle.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, om de hoek op 1,1 km. Basisschool de Schakel is twee straten verder, op 0,7 km lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 0,4 km. Voor meer voorzieningen zoals een restaurant of park ben je ook snel in de buurt. De gemeente Hulst biedt een compleet overzicht van de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 2.912
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte1130m²
Bouwjaar2006
BuurtBoschkapelle
WijkVogelwaarde
GemeenteHulst

Locatie

Bossestraat 147, Vogelwaarde

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.8
Roel
07-01-2026
Ni slecht

Gezellige buurt

6.5
Roel
17-12-2025
Mooi en rustig

Alles is zo ver weg

5.9
Shakira
04-11-2023
Weinig te doen

Meestal stille buurd en meeste mensen zijn aardig maar er is bijna niks te doen er is gelukkig wel klein winkeltje een basischool voetbal en tennis maar als we iets anders willem moeten we meteen naar hulst of terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschkapelle

Inwoners945
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Esdoornstraat 15
1403m
SPAR
Plein 19
3887m
PLUS
Marijkeplein 9
5965m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool de Schakel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
863m
Basisschool De Torenberg
Basisonderwijs · 174 leerlingen
3916m

Veelgestelde vragen

Over Bossestraat 147, Vogelwaarde

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 194 m² met een perceel van 1130 m² in Vogelwaarde. De woning is gebouwd in 2006 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het leven in Boschkapelle?

Boschkapelle is een rustige buurt met 945 inwoners. Bewoners waarderen de gezelligheid en rust, maar geven aan dat voorzieningen beperkt zijn. Er is een klein winkeltje, een basisschool, voetbal- en tennisvelden. Voor grotere boodschappen of uitstapjes moet je naar Hulst of Terneuzen.