Vrijstaande woning te koop: Botsestraat 11, Leuth

Botsestraat 11

Buitengebied Leuth, Berg en Dal

€ 850.000
Buurt Buitengebied Leuth, LeuthBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 315m²
315m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Buitengebied Leuth

Deze vrijstaande woning aan de Botsestraat 11 in Leuth ademt rust en ruimte. Met 315 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 25.925 m² is dit een plek waar je echt tot jezelf komt. De woning uit 1970 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Berg en Dal.

Buitengebied Leuth: landelijk wonen

De buurt Buitengebied Leuth is een rustige, landelijke omgeving met 185 inwoners. De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een kleine, hechte gemeenschap waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen en voorzieningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, die op een kilometer afstand ligt. Voor een uitgebreide boodschappendienst rijd je naar Albert Heijn of Aldi op zo'n 3,5 km. Kinderen gaan naar basisschool 't Bijenveld, ook op een kilometer afstand. De dichtstbijzijnde middelbare school is 8,2 km verderop, dus voor het voortgezet onderwijs ben je aangewezen op de auto of bus. De gemeente Berg en Dal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BURGERS MAKELAARDIJ aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 2.698
Woonoppervlakte315m²
Perceeloppervlakte25925m²
Bouwjaar1970
EnergielabelE
BuurtBuitengebied Leuth
WijkLeuth
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Botsestraat 11, Leuth

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Leuth

Inwoners185
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Kerkplein 9-9A
1017m
Albert Heijn
Heerbaan 99
3524m
Aldi
Heerbaan 158
3643m

Scholen

7 binnen 5 km

't Bijenveld
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1017m
Basisschool St. Laurentius
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2099m
Basisschool St Martinus
Basisonderwijs · 340 leerlingen
3407m

Veelgestelde vragen

Over Botsestraat 11, Leuth

Welk energielabel heeft Botsestraat 11?

De woning aan Botsestraat 11 in Leuth heeft energielabel E.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met 315 m² woonoppervlak en een perceel van 25.925 m² in het buitengebied van Leuth. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel E kan van invloed zijn op de maandlasten, maar de enorme ruimte en rust zijn unieke pluspunten.

Hoe is het energielabel E te verklaren?

Het energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is dan nieuwbouwwoningen. Dit is niet ongebruikelijk voor een woning uit 1970. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is 't Bijenveld op 1 km afstand. Andere opties zijn Basisschool St. Laurentius (2,1 km) en Basisschool St Martinus (3,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een school op 8,2 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt Buitengebied Leuth is niet stedelijk, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 193 adressen per km². Dit betekent dat je hier echt landelijk woont, met veel rust en ruimte.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 11 km afstand. Dit is een belangrijk punt om rekening mee te houden als je afhankelijk bent van het openbaar vervoer. De auto is in dit gebied de meest praktische vervoersoptie.

Zijn er winkels op loopafstand?

De dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR, ligt op 1 km afstand, dus op loopafstand. Voor een ruimer aanbod kun je naar Albert Heijn of Aldi op ongeveer 3,5 km. Andere voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn ook binnen 1 km te vinden.