Vrijstaande woning te koop: Boulevard Paulus Loot 103, Zandvoort
KopenZandvoortVrijstaande woningenBoulevard Paulus Loot 103

Boulevard Paulus Loot 103

Boulevard Zuid, Zandvoort

€ 4.995.000
Buurt Boulevard Zuid, ZandvoortBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 410m²
410m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Aan de Boulevard Paulus Loot in Zandvoort staat deze vrijstaande woning uit 2021. Met 410 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte, direct aan zee. De vraagprijs van €4.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Zandvoort.

## De buurt Boulevard Zuid is rustig, met veel oudere bewoners en een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. De omgeving is matig stedelijk, met een lage dichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dekamarkt op ruim een kilometer afstand, of Albert Heijn iets verder. De Oranje Nassauschool en Hannie Schaft Basisschool zijn beide op loopafstand. De gemeente Zandvoort biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 1,5 km.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Engel & Völkers Kennemerland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.995.000
Prijs per m²€ 12.183
Woonoppervlakte410m²
Bouwjaar2021
EnergielabelG
BuurtBoulevard Zuid
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Boulevard Paulus Loot 103, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard Zuid

Inwoners280
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
1256m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
1385m
Vomar
Celsiusstraat 192
2794m

Scholen

8 binnen 5 km

Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
1247m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1479m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1479m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard Paulus Loot 103, Zandvoort

Welk energielabel heeft Boulevard Paulus Loot 103?

De woning aan Boulevard Paulus Loot 103 in Zandvoort heeft energielabel G.

Is de prijs van €4.995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 410 m² uit 2021 direct aan de kust. Vergelijkbare woningen in Zandvoort zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinig. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral bij een woning van deze omvang. Het is goed om rekening te houden met extra isolatie of duurzame maatregelen.

Hoe is de buurt Boulevard Zuid om in te wonen?

Boulevard Zuid is een rustige buurt met veel 65-plussers en weinig voorzieningen op loopafstand. De omgeving is matig stedelijk, met een lage dichtheid. Het strand en de duinen zijn dichtbij.