Vrijstaande woning te koop: Boulevard Paulus Loot 93, Zandvoort
KopenZandvoortVrijstaande woningenBoulevard Paulus Loot 93

Boulevard Paulus Loot 93

Boulevard Zuid, Zandvoort

€ 5.300.000
Buurt Boulevard Zuid, ZandvoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 456m²
456m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Aan zee, met uitzicht op het strand

Deze vrijstaande woning aan de Boulevard Paulus Loot 93 in Zandvoort is een bijzondere verschijning. Met 456 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning die in 2018 is gebouwd. De ligging direct aan zee geeft een onbezorgd vakantiegevoel, terwijl het centrum van Zandvoort op loopafstand ligt. Met een vraagprijs van €5.300.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het exclusieve karakter. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Zandvoort.

Rust en ruimte in Boulevard Zuid

De buurt Boulevard Zuid is een rustige, groene wijk met veel vrijstaande huizen. Het is een buurt waar vooral ouderen en gezinnen zonder kinderen wonen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, en er zijn relatief veel 65-plussers. De sfeer is kalm en privé, met de duinen en het strand op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel koopwoningen (84%).

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, op tien minuten lopen, of de Albert Heijn, iets verderop. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: de Oranje Nassauschool en de Hannie Schaft Basisschool, beide op ongeveer een kwartier lopen. Het station van Zandvoort is op vijftien minuten lopen. De gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een bibliotheek.

Aangeboden door Engel & Völkers Kennemerland

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Engel & Völkers Kennemerland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 5.300.000
Prijs per m²€ 11.623
Woonoppervlakte456m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA+++
BuurtBoulevard Zuid
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Boulevard Paulus Loot 93, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard Zuid

Inwoners280
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
1157m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
1286m
Vomar
Celsiusstraat 192
2702m

Scholen

8 binnen 5 km

Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
1161m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1383m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1383m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard Paulus Loot 93, Zandvoort

Welk energielabel heeft Boulevard Paulus Loot 93?

De woning aan Boulevard Paulus Loot 93 in Zandvoort heeft energielabel A+++.

Is €5.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €5.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 456 m² met energielabel A+++ direct aan zee in Zandvoort. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt bepaald door de unieke ligging en luxe afwerking. Het is een woning voor een specifieke doelgroep die bereid is te betalen voor uitzicht en duurzaamheid.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, mede dankzij goede isolatie en duurzame installaties zoals zonnepanelen of een warmtepomp. Het bouwjaar 2018 garandeert moderne bouwstandaarden.

Wat voor type buurt is Boulevard Zuid?

Boulevard Zuid is een rustige, groene wijk met veel vrijstaande woningen. Het is een buurt met relatief veel ouderen en huishoudens zonder kinderen. De omgevingsadressendichtheid is laag (868), wat zorgt voor veel privacy. Het strand en de duinen zijn op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op ongeveer 1,1 km afstand: de Oranje Nassauschool en de Hannie Schaft Basisschool. Voor voortgezet onderwijs is het Wim Gertenbach College Zandvoort op 1,7 km. De scholen zijn goed bereikbaar te voet of met de fiets.

Hoe ver is het naar het strand?

De woning ligt direct aan de boulevard, dus het strand is letterlijk naast de deur. Je loopt in een paar minuten naar het zand en de zee. Het is een van de grootste pluspunten van deze locatie.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 300 meter) vind je restaurants. De dichtstbijzijnde supermarkt is de Dekamarkt op 1,2 km, gevolgd door Albert Heijn op 1,3 km. Het centrum van Zandvoort met diverse winkels en eetgelegenheden is ook op loopafstand.