Vrijstaande woning te koop: Broekseweg 64, Meerkerk

Broekseweg 64

Broek, Vijfheerenlanden

€ 2.350.000
Buurt Broek, MeerkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 793m²
793m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Meerkerk

Deze vrijstaande woning uit 1937 ligt op een ruim perceel van 6950 m², midden in het groen. Met 793 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag ontvangt. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €2.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en de locatie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Vijfheerenlanden.

Broek: rustig buitengebied

De woning staat in de buurt Broek, een landelijk gebied met 410 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen zonder kinderen. De buurt Broek is niet stedelijk (omgevingsadressendichtheid 80), dus je woont er echt buitenaf. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,9 km afstand, of bij Coop op 2,7 km. Basisscholen zijn er ook in de buurt: obs de Springplank (1,9 km) en Christelijke Basisschool De Rank (2,1 km). Het treinstation ligt op 8,4 km, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen. De gemeente Vijfheerenlanden biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mutters Makelaars & Adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350.000
Prijs per m²€ 2.963
Woonoppervlakte793m²
Perceeloppervlakte6950m²
Bouwjaar1937
EnergielabelB
BuurtBroek
WijkMeerkerk buitengebied
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Broekseweg 64, Meerkerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Broek

Inwoners410
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisplein 6
1918m
Coop
Prinsengracht 32
2652m
PLUS
President Kennedylaan 2A
4895m

Scholen

9 binnen 5 km

obs de Springplank
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1899m
Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 270 leerlingen
2074m
SmdB De Kandelaar
Basisonderwijs · 275 leerlingen
2571m

Veelgestelde vragen

Over Broekseweg 64, Meerkerk

Welk energielabel heeft Broekseweg 64?

De woning aan Broekseweg 64 in Meerkerk heeft energielabel B.

Is €2.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte (793 m²) en het grote perceel (6950 m²). De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1937. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een vrijstaand landgoed van deze omvang is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Meerkerk?

Meerkerk ligt in het buitengebied van Vijfheerenlanden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,4 km afstand. De woning is goed bereikbaar met de auto via regionale wegen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is noodzakelijk voor dagelijks gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn obs de Springplank (1,9 km) en Christelijke Basisschool De Rank (2,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de regio, de dichtstbijzijnde is op 11 km.