Vrijstaande woning te koop: Broekstraat 16, Herpen
KopenOssVrijstaande woningenBroekstraat 16

Broekstraat 16

Herpen, Oss

€ 800.000
Buurt Herpen, HerpenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 288m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 212 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 43 dagen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Herpen

Deze vrijstaande woning aan de Broekstraat 16 staat in een rustige omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 288 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor het hele gezin. De woning uit 2003 heeft energielabel A, dus je kunt zuinig wonen. De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Oss voor een vergelijking.

Herpen: een dorp met karakter

Herpen is een dorp waar het rustig wonen is. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik woon in een binnen hofje van Herpen, er rijden geen auto's doorheen, lekker rustig." De meeste woningen in de buurt zijn eengezinswoningen (90%), en 60% is koop. Het is een dorp met veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Meer over de buurt vind je op de pagina over Herpen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 200 meter. Ook basisschool 't Schrijverke is dichtbij, op 410 meter lopen. Voor de middelbare school moet je wel wat verder, naar Oss op 8,1 km. Het treinstation is op 3,6 km afstand. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij de Leygraaf BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 2.778
Woonoppervlakte288m²
Perceeloppervlakte421m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtHerpen
WijkHerpen
GemeenteOss

Locatie

Broekstraat 16, Herpen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Adriaans Astrid
11-08-2023
Rustig hofje

Ik woon in een binnen hofje van herpen , er rijden geen auto's doorheen , lekker rustig de meeste woningen die er staan zijn seniorenwoningen . Dit was voorheen vroeger een meisjesschool . Nu een monumentaal pand, en er staan 3 eengezinswoning aan elkaar daar woon ik .

Buurt statistieken

Gegevens uit Herpen

Inwoners2.400
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Herpen

Woningvoorraad1.080
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Rogstraat 6
200m
Coop
Keurvorstenplein 12
2569m
Albert Heijn
Kapelanieplein 23
2923m

Scholen

11 binnen 5 km

't Schrijverke
Basisonderwijs · 156 leerlingen
410m
Openbare Basisschool 't Ravelijn
Basisonderwijs · 143 leerlingen
2636m
Basisschool De Bogaard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
2727m

Veelgestelde vragen

Over Broekstraat 16, Herpen

Welk energielabel heeft Broekstraat 16?

De woning aan Broekstraat 16 in Herpen heeft energielabel A.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 ligt boven de gemiddelde koopsom in Herpen van €639.500. De woning is met 288 m² ook flink groter dan het buurtgemiddelde van 201 m². De prijs per m² is ongeveer €2.778, terwijl het gemiddelde in de buurt €3.413 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig gezien de oppervlakte.

Hoe is de buurt Herpen om in te wonen?

Herpen is een rustig dorp met veel eengezinswoningen. Uit een bewonersreview blijkt dat het er lekker rustig is, met weinig autoverkeer in sommige delen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers, maar er zijn ook gezinnen met kinderen. De stedelijkheidsgraad is laag (5), dus je woont echt landelijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt zijn veel woningen uit de periode 1970-2010, maar deze woning uit 2003 is relatief modern en goed geïsoleerd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool 't Schrijverke ligt op 410 meter afstand, goed beloopbaar. Andere basisscholen zoals De Bogaard en De Regenboog zijn op ongeveer 2,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op 8,1 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er supermarkten dichtbij?

De PLUS supermarkt ligt op slechts 200 meter, dus om de hoek. Andere supermarkten zoals Coop en Albert Heijn zijn op ongeveer 2,5-3 km afstand.

Makelaardij de Leygraaf BV
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
Makelaardij de Leygraaf BV
makelaardijdeleygraaf.nl
Bekijk
Makelaardij de Leygraaf BV