Vrijstaande woning te koop: Bucht 37A, Bergeijk
18 uur geleden ontdekt

Bucht 37A

Bucht en omgeving, Bergeijk

€ 1.100.000
Buurt Bucht en omgeving, BergeijkBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met ruimte en rust

Deze vrijstaande woning aan de Bucht in Bergeijk biedt een combinatie van moderne luxe en landelijke rust. Met een woonoppervlak van 112 m² en een ruim perceel van maar liefst 1000 m² is er volop plek om te leven en te genieten. De woning uit 2018 heeft energielabel A+, wat zorgt voor lage stookkosten. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergeijk.

Bucht e.o.: een rustige, groene buurt

De buurt Bucht e.o. is een kleinschalige woonwijk met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Het is er rustig en groen. De buurt telt ongeveer 280 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn koopwoningen en de omgeving is zeer rustig.

Dagelijks leven in Bergeijk

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn dichtbij. Basisschool Prinses Beatrix is om de hoek, en ook kinderdagverblijven zijn vlakbij. Het centrum van Bergeijk met restaurants en een bibliotheek is op loopafstand. De gemeente Bergeijk biedt een fijne mix van voorzieningen en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder W. Heeren Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 9.821
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte1000m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA+
BuurtBucht en omgeving
WijkBergeijk ’t Hof
GemeenteBergeijk

Locatie

Bucht 37A, Bergeijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Bucht en omgeving

Inwoners280
Mannen48%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Meester pankenstraat 8
496m
Jumbo
Elsenhof 50
926m
Albert Heijn
Burg Magneestraat 37
1102m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 204 leerlingen
669m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 135 leerlingen
1138m
Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1259m

Veelgestelde vragen

Over Bucht 37A, Bergeijk

Welk energielabel heeft Bucht 37A?

De woning aan Bucht 37A in Bergeijk heeft energielabel A+.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2018 met een groot perceel van 1000 m² en energielabel A+. De woning is modern en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Bergeijk. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is groen en rustig.

Wat zijn de energiekosten voor deze woning?

Met energielabel A+ is deze woning zeer zuinig. De exacte energiekosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten. Het label A+ betekent dat de woning goed geïsoleerd is en een efficiënte verwarmingsinstallatie heeft.