Vrijstaande woning te koop: Burgemeester Leenstraat 23, Lochem
KopenLochemVrijstaande woningenBurgemeester Leenstraat 23

Burgemeester Leenstraat 23

Zuiderenk, Lochem

€ 665.000
Buurt Zuiderenk, LochemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 293m²
293m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Lidl op 392m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Burgemeester Leenstraat 23 in Lochem ademt geschiedenis. Gebouwd in 1910, met een flinke oppervlakte van 293 m² en een ruim perceel van 947 m², biedt het volop mogelijkheden voor wie van ruimte en karakter houdt. De ligging in de rustige buurt Zuiderenk combineert een groene omgeving met stedelijke voorzieningen op loopafstand. Met een energielabel E is het een woning die om aandacht vraagt, maar de prijs van €665.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Lochem.

Buurt Zuiderenk

Zuiderenk is een wijk in Lochem waar het rustig wonen is, maar waar je ook merkt dat er leven is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 4,69. Een bewoner zegt: 'Tis dat je er moet wonen', en noemt 'veel onvriendelijke naargeestige bejaarden die de dienst uitmaken'. Een ander zegt: 'Ongezellig, weinig socialiteit!'. Het zijn kritische geluiden, maar de cijfers laten ook zien dat de buurt Zuiderenk een gemengde bevolking kent, met veel gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Lidl, die om de hoek zit op 392 meter. Ook de PLUS (461 m) en Jumbo (478 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er twee basisscholen op nog geen 60 meter: de Prins Hendrik Daltonschool en de Meester G. Propschool. De gemeente Lochem biedt daarmee een complete woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma Post Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 2.270
Woonoppervlakte293m²
Perceeloppervlakte947m²
Bouwjaar1910
EnergielabelE
BuurtZuiderenk
WijkLochem kern
GemeenteLochem

Locatie

Burgemeester Leenstraat 23, Lochem

Ervaringen uit de buurt

Matig · 2 bewoners

2.8
Redwolfy
04-01-2026
Tis dat je er moet wonen

Veel onvriendelijke naargeestige bejaarden die de dienst uitmaken

6.6
Ivo
01-10-2025
Ongezellig

Weinig socialiteit!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderenk

Inwoners3.880
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Julianaweg 9
392m
PLUS
Albert Hahnweg 97
461m
Jumbo
Prins Bernhardweg 24
478m

Scholen

9 binnen 5 km

Prins Hendrik Daltonschool i.o.
Basisonderwijs · 76 leerlingen
59m
Meester G. Propschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
59m
Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 22 leerlingen
404m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Leenstraat 23, Lochem

Welk energielabel heeft Burgemeester Leenstraat 23?

De woning aan Burgemeester Leenstraat 23 in Lochem heeft energielabel E.

Is €665.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 293 m² met een perceel van 947 m² in Lochem. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ruime opzet en het bouwjaar 1910. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Zuiderenk om in te wonen?

Zuiderenk is een rustige wijk in Lochem met een gemiddelde beoordeling van 4,69 uit twee reviews. Bewoners geven aan dat er weinig sociale cohesie is en dat sommige ouderen als onvriendelijk worden ervaren. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.